co byste zmenili?

http://n1.kvalitne.cz

jsem amater a tak uvitam kazdoz radu, je to stranka venujici se hre webgame a ali hrajici tuto hru, dekuji za kazde slovo
No tak špatný to zase až tak není, ten soulad barev se mně líbí. Možná přidat trochu víc grafiky.

Petr
Jj nevypadá to špatně. Já bych ještě zkusila upravit vzhled nadpisů jednotlivých skupin v menu (Main, Webgame, Other) a taky to zápatí mně připadne zbytečně veliký. Asi bych mu zmenšila výšku i písmo.
Kód není špatnej, akorát bych přidala na začátek dokumentu DOCTYPE a sem tam chybí uvozovky (např. <td width=28% align=left>).
Thalia:

Pokud nemá XHTML, tak uvozovky nevaděj. Já nevím, já se do zdrojáku ze síťových důvodů nedostanu.
2Petr: já vím, ale za prvý je lepší si zvyknout je tam psát a za druhý si myslím, že je lepší mít to jednotný, buď je tam mít, nebo je tam nemít.
Já bych teď asi nejraději změnil planetu.
K webu: v hlavičce je obrázke, který se mi v mé mozille jeví ukousnutý zespodu. Asi tak 10px ho tam chybí.
ja kdyz na to kouknu ve firefoxu tak nejenom ze je ten obr. nahore ukousnutej, ale ta stranka je asi o 10px sirsi, nez okno prohlizece, takze tam mam pekne nevhodnej horizontalni scrollbar.
jj, o tom firefoxu to vim, nebot ho pouzivam s ie, snzaik se to napravit
dikas za rady, nejak to upravim

ps:jde vam ted ftp?
cb: Horizontální skrolbar mám taky a to mám rozlišení 1280x1024... V CSS bude nějaký renonc...
Horiz. scrollbar nemám

IE 5.0, 1024x768
Petr Bláha: No jo, já mám taky lišku ... :)

Já do toho csska jen tak zběžně kouknul a jsou tam použity různé způsoby zadávaní width %, em, auto.
Problém bude imho někde tady...
je to moc jednoduchy, zameril bych se totalne na grafiku a dodelal naky veci. Nejaky logo, nak efektivneji nadpisy sekci (klidne pres css) ....

Jestli ty stranky maji byt jednoduche (bez grafiky) schvalne, tak pardon.

Urcite jako hlavni minus vidim pouzity font - times new romance- ten se mi hodi tak do skolniho referatu tisteny na papir ale ne na webik.

Asi tak. :)
já bych dal v menu, aby tam se změnilo písmo po najetí na text... jinak dobrý, a tu hru zkusim..