Jestli ohodnotíte můj web http://princeofpersia.wz.cz, budu moc rád

A teď se do mě pusťte!
http://princeofpersia.wz.cz/
Ještě něco: připravuju optimalizovanou verzi pro třeba Operu, kde nejede galerie...
Front Page :-(

Bejt tebou naučim se alespoň HTML + CSS...

Stránka sama o sobě není zas tak strašná... s FP se nedají udělat o moc hezší...
Promiň, ale tyto stránky se mi opravdu nelíbí. Kašli na Fronpage. nic pěknýho v něm neudělaš. Věci od blueboardu (kromě tadytoho shoutboardu) jsou na nic. Na chtu se ti nikdy víc lidí nesejde a ankety dělá mnoho společností bez reklam. Dále nechápu, proč tam máš dvě počítadla. Nechal bych jenom ten toplist. Ten banner nahoře taky nic moc a odkaz domů bych umístil do menu. Hudba je škaredá. Nehledě na to, že zpomaluje načítání webu. Neber to jako buzeraci, nebo něco jiného. Myslím si, že každý, kdo začíná, se nevyvaruje těchto chyb. jinka pěkné.
Pavel:opravdu, s FrontPagem lepaí neudláa.
"Dále jsem změnil hudbu, protože tuhle už máte okoukanou.",
mo~e být hudba na poslech okoukaná?;-)
(no a te jsi jdu nco udlat s klávesnicí =o( )
Ty stránky vlastně žádný design neamjí, je to je pár tlačítek a nadpis.
Desing zde není, hudba oposlouchaná. Do galerie bych přidal hudbu, na pozadí je nedobrá. Hru neznám, proto neposoudím pravdivost.
Nauč se HTML + CSS a uvidíš jaké budeš dělat divy.

http://www.jakpsatweb.cz/
Není design IMHO všechno co je na stránce?
Já na té stránce jednak vůbec nic nevidím-jéééé, už jo.Asi po 20-ti sekundach.Nějaky složity na zpracovani, či-co.
No jinak myslím, že je to takový zajímavý nápad.Je to trochu jako galerie, akorád že na webu a každá stránka je jiná.Něco takového jsem ještě neviděl.A můj názor je, že ve frontpage člověk nemusí udělat špatný a špatně vypadající web.Já jej používám a můj kamarád (coldeye.ic.cz) také a je to občas ulehčení před psaním samotného zdrojáku.Frontpage zrovna žádné šablony nemá, to ne, ale jako obyč editor stačí, dělá sice pořád bordel ve zdrojáku, kterej musím pořád čistit, mno ale nevyměnil bych ho.Asi už kvůli zvyku.Na grafiku bych doporučoval Photoshop, na animaci Image Ready, která je součástí Photoshopu.Další takový dobrý program je Corel Draw.Programy jsou sice samy o sobě drahé, ale pokud máš dobré připojení, můžeš si to zadarmo stáhnout z internetu.Návod jak na to je na mém webu ve "články a názory" a článek se jmenuje Direct connect.
Možná bych na stránky taky přidal nějaký ten scriptík, pro oživení a nějaké míň vyblité barvy.Tzsus ajx \||: D
Mně přijdou ty barvy alespoň příjemné pro oči. Ale proč mají adresu princeofpersia, když je tam o té hře pár řádků, tomu nerozumím?

Mimochodem, jak se tak v poslední době koukám, kolik problému dělá většině lidí stvořit triviální layout pro své stránky, začínám laškovat s myšlenkou, že bych taky udělal stránky s nějakýma těma free-šablonama. Kdybych měl více času... :-/
Samozřejmě jsem začátečník(mám 9 let :-)). Teď vaše dotazy:

>Front Page :-(

Bejt tebou naučim se alespoň HTML + CSS...

Stránka sama o sobě není zas tak strašná... s FP se nedají udělat o moc hezší...
O: Právě jsem začal chodit do kroužku na tvorbu webových stránek... Takže určitě budu chytřejší, až se to naučím.
S tím, že ve FP se nedají udělat o moc lepší stránky, taky souhlasím.

>Promiň, ale tyto stránky se mi opravdu nelíbí. Kašli na Fronpage. nic pěknýho v něm neudělaš. Věci od blueboardu (kromě tadytoho shoutboardu) jsou na nic. Na chtu se ti nikdy víc lidí nesejde a ankety dělá mnoho společností bez reklam. Dále nechápu, proč tam máš dvě počítadla. Nechal bych jenom ten toplist. Ten banner nahoře taky nic moc a odkaz domů bych umístil do menu. Hudba je škaredá. Nehledě na to, že zpomaluje načítání webu. Neber to jako buzeraci, nebo něco jiného. Myslím si, že každý, kdo začíná, se nevyvaruje těchto chyb. jinka pěkné.
O: Pravda.

>Pavel:opravdu, s FrontPagem lepaí neudláa.
"Dále jsem změnil hudbu, protože tuhle už máte okoukanou.",
mo~e být hudba na poslech okoukaná?;-)
(no a te jsi jdu nco udlat s klávesnicí =o( )
O: hmmm, vidím, že máš něco s klávesnicí... Víceméně máte pravdu.

>Ty stránky vlastně žádný design neamjí, je to je pár tlačítek a nadpis.
O: Ano.

Děkuji za připomínky, ale na víc odpovím až příště.
Pavel Valach
:-D ...

Právě jsem začal chodit do kroužku na tvorbu webových stránek... >>

Proboha... jak to vypadá?!
meca: Nevím, co ti není jasné. Prostě chodíš do kroužku a přemýšlíš, dokud tě nenapadne jak ty stránky nejlépe udělat. Trochu z toho bolí nohy a může se ti zatočit hlava...

Žádná sranda není ani dělat stránky do kroužku, páč je dost těžké udělat je tak, aby okraje toho kruhu nebyly zubaté.
Acháááá.... to víš, já sem pomaleješí ;-)
hanyZ >> opravdu dobré webové kroužky mají pořádný antialiasing ;-)
:D
No, vy jste asi zapoměli, co je to ten krr
kroužek, jak jste byli děti, ten IE zas postuje sam od sebe...
WZ bando ... muzete trosku zmirnit rejpani a vysmech? (HANYZ, MECCA, i FREYA .. + zbytek)

Docela me to urazi .., jestli mu je 9 tak div svete, ze vubec prisel na to jak funguje FP, co jeste delali vy v 9 letech? At si na krouzek chodi, kdyz mu to pomuze a nekdo zkusenejsi se ho ujme a ukaze mu co a jak.
Tak třeba já v devíti cucal lízátko a učil se počítat do pěti. Teď mi je čtrnáct a už sem pochopil (z většího) malou násobilku...
Ale to je jedno, hlavní je to, že devítiletej kluk pochopil FrontPage, kterej třeba já doteď nechápu. A když si myslí, že bude po tom kroužku dělat skvělý stránky (a já neříkám, že ne), pak ať tam chodí...
to vis tady sou sami skill0ri a kdo pouziva frontpage tady nema co delat :D

22kozoroh souhlasim, ale do teto debaty se uz nezapojuju...
22kozoroh: Já tedy nemám takový přehled o věku přispěvovatelů. Imho se lidem, kteří se slušně a inteligentně ptají, nikdy nevysmíváme (většina z nás:) a ani v tomto případě mi nepřipadá, že bychom to dělali. Rejpání to možná trochu je, ale vždyť je to jen legrace, né? Navíc Pavel sám napsal: "A teď se do mě pusťte!" ;)

Tohle opravdu není na nějaké velké hodnocení. Pár návrhů padlo. Naučit se html a css skrz jakpsatweb.cz nebo skrz kroužek :)

Co na to říct víc?

A abych ti odpověděl na tvou otázku. V devíti letech, to byl rok 1988, jsem tak maximálně cvrnkal kuličky nebo hrál na schovku, internet v podstatě ještě neexistoval, první počítač (atari 800 xl) jsem dostal asi o dva roky později. Stránky jsem začal bastlit zhruba o dalších 10 let později.
Šlaha: Psal tady někdo, aby do toho kroužku nechodil? To jsem nějak přehlédl. Třeba se tam opravdu něco naučí, pokud je bude vést rozumný člověk, který se v html vyzná...

A když už jsme u toho kritizování stránek. Měl bych i pro tebe dva návrhy:) 152 KB logo je hrozně moc velké, zkus to trochu zkompresovat. A oprav si anketu. Věc jako desing fakt neexistuje, zatímco design jo :)

Upřesnění k předchozímu příspěvku: Přehlédl jsem ten věk v závorce, tak soráč.
>> Autor: hanyZ (hanyzpage.czweb.org)
Datum: 10. 11. 2004 19:01

meca: Nevím, co ti není jasné. Prostě chodíš do kroužku a přemýšlíš, dokud tě nenapadne jak ty stránky nejlépe udělat. Trochu z toho bolí nohy a může se ti zatočit hlava...

Žádná sranda není ani dělat stránky do kroužku, páč je dost těžké udělat je tak, aby okraje toho kruhu nebyly zubaté.



Tohle mi přijde tak trošku jako dělat si prdelky ..nicméně jsem uvedl i ostatní USERS OF WZ.

Každej přeci začíná, toto tu bylo několikrát, a nelibí se mi od určitých jedinců co se trošku sžijou s html a css , že se tady trefují do lidí co také začínájí.

To už hanýýýýz nemyslím na tebe ale obecně.

Nicméně ohledně FP ... to že se s ním opravdu nic inteligentního stvořit nedá není vůbec pravda. Jen by dotyčný musel vědět jak s ním zacházet. Poslední verze 2003 se jeví podstatně inteligentně.

Když sem musel kvůli statistice musel udělat tabulku s 60 řádky a 10 sloupci a nechtěl jsem to psát ručně, neměl sem fuckt náladu a MYSQL sem použít taky nemohl tak jsem si pustil FP, vypnul všelijaký sračky typu bordercolor atd..

a ten kod byl naprosto krasnej ...

## Ukazka


<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" id="table1">
<tr>
<td> </td>
<td> </td>
</tr>
<tr>
<td> </td>
<td> </td>
</tr>
</table>



No neni to pekny kod? sam bych takovej ani rucne nenapsal :)

Vymazem akorat atributy z <table> a je to ..zbytek css a FP 2003 RULEZ !

Nic du si doprogramovat tabulku.

Hanyz vim ze lidem radis atd, taze to nebylo primo na tebe jen decentne, bze se mi nelibilo jak se tady do nej vsichni trefovali, ze ma silenej design atd.

Ja bych v 9 letech i kdyby to slo , nic podobnyho neudelal.