zkopíroval stránky

Aoj, jeden blbec mi zkopíroval stránky. To by ještě nevadilo, ale ještě mě pomlouvá na mejch stránkách, že mu je kopíruju já. Přitom tam ješe ani nezrušil moje počítadlo, shoutboard a anketu. Moje stránky jsou www.honza.wz.cz a jeho jsou www.eastside-boy.wz.cz . Dá se proti tomu nějak zasáhnout?
Hehe, to už tu bylo přetřeseno. On se k tomu dokonce přiznal (někde se to tu na fóru dá najít). Nestydí se za to. Je to ťula. Neboj morálně už je odsouzen a dojede na to sám. Třeba ho někde potkáš a až se nebude nikdo dívat, tak mu dáš do nosu. (-;

Napadl mě zase jeden vtip:
Jede skupina ing. a managerů vlakem. Manageři si koupili každý jeden lístek, ing jenom jeden pro všechny. Jeden ing hlídal na chodbě, jestli nejde průvodčí. Manageři se ptali, jak to udělají s průvodčím? A když ing dostali hlášku, že se blížil průvodčí, tak všichni ing zalezli na záchod a na zaklepání průvodčího podali k označení jeden lístek. Vše proběhlo v pořádku a ing i manageři vystoupili na cílové stanici. Když jeli zpět, tak si manageři řekli, že to taky vyzkouší. Tak si koupili jeden lístek pro všechny. A hrozně se divili, že si ing nekupují žádný lístek. Nedělali si z toho hlavu. Jeden ing zase hlídal na chodbě. A zavolal: "Průvodčí!". Manageři se sbalili a opřekot se nasáčkovali na záchodek. Tu přistoupil ing, který hlídal, za klepal na záchod a vystrčený lístek managerům prostě zabavil. Když pak šel skutečný průvodčí, zopakovali postup jako při jízdě tam. Manageři byli pochopitelně v ....

Z toho plyne poučení: Manageři často používají inženýrské metody, kterým absolutně nerozumění. A pak to tak dopadá.
to je ale magor. kdyby se alespoň tim nechlubil...
Každý máme svou úchylku.