NEW PAGE

No mě se na tom všem nejvíc nelíbí, že skopíroval hnusný stránky. Když už chci zkopírovat, tak už něco hezkýho, ne?!

Honza >> Jedinej kokot seš tu asi ty... Si asi myslíš já nevim co, ale tak ti někdo zkopíroval web a ještě se k tomu veřejně přiznal. Měl bys být rád, že se tvůj design líbí alespoň někomu...
To je věc názoru, jestli jsou ty stránky hnusný... jenom nechápu, proč se zastáváš zloděje.

A ty bys nebyl nasranej, kdyby ti někdo ukradl stránky a ještě by ti tvojí návštěvní knihu zasral nadávkama na tebe, žes mu zkopíroval stránky?
Podle mě si z tebe akorád někdo dělá srandu a lamka to asi ani nebude.Lepší prdel, než ten dotyčný bych si asi nevymyslel :D
Tondys >> Todle mě taky napdalo ;-D

Honza >> Ne... nasranej bych nebyl... Nedřív bych se tak půl dne smál, pak bych chvíli přemýšlel a pak bych z toho udělal ještě větší prdel....

Jedno doporučení: Jesli každou ptákovinu budeš brát, tak bážně, zblázníš se....
hele všem tak nevím jak to povedat no proste libil se mi design Honzu tak sem ho skopiroval pretoze ja stranky delat neumim....a honzovi sa mi najviac pacili-


a sorry za tu blueboard napravim ho.-

top list je novy.......

sorry ale najdem si ine stranky
> sorry ale najdem si ine stranky

Počkej, to jako počítáš s tím, že teď půjdeš vykrást něco jiného, a oznamuješ to předem? Sekec mazec... Chlape, jestli to myslíš takhle, říkáš si o Google bombu :-/
Kdo si chce zkopčit muj blivajz? Za chvíly bude v legálním zipu.
Už je na http://legrace.wz.cz/copy.zip . Šiřte dál, kopčete, použíjte na svejch stránkách.
> sorry ale najdem si ine stranky

Hele neblázni zase... jako prdele to je jednou... možná dvakrát, když o tom nikdo neví. Ale takhle si zahráváš s pověstí ;-)... Stáhni si někde něco free a budeš v pohotě.

Nezapomeň, že: Kdo je upřímnej krade, kdo krade, je vrach a kdo je vrach .... je vrach...
to je neskutečný....
Ale dík za nápad.
Když mi někdo něco napíše, je to i na jiných stránkách.

Mimochodem, musí se zapírat!
Jestli mi někdo vezme JS na datum a svátek, je mi to jedno!
Ještě aby ti to vadilo, když si ho taky od někaď zkopíroval....
meca: hehe, to je jasny copyreman :D

Carl a jeho povestny(zanedlouho nejznamejsi web): (eastside-boy.wz.cz):
Mno, mily Karle.Pokud si stahnes klienta DC site, muzes si stahnout program napriklad Xara Webstyle.Tam je nekolik sablon.Stranky si muzes udelat presne podle sebe(podle sablony) a dat si je treba do php systemu.Budes mit cisty zdrojak schvaleny konzorciem(w3c) a vsichni(lamy)budou cucet co je to za pekny web.Takze ti tady hodim odkazecek na svoje stranky, kde pisu o DC klientech a mam tam odkazy na stahnuti klientu, navod, pravidla,ap. je to na http://www.tondys.wz.cz/clankyanazory.html a tam klikni na sekci "Direct connect" bude to nejlepsi moznost a nebudes nikomu kazit naladu.
Ty vole,já taky neumím moc dělat stránky(www.acces.wz.cz),ale vživotě bych je nikomu nekradl,bych se cejtil trapně!design je od kámoše a zbytek si dělám sám!Nebo se spíš snažim.Fakt stáhni si nějakou šablonu a jenom doplňuj,pochybuju,že to cos ukrad a pak se v tom hrabal když asi ani nevíš že existuje něco jako a ,tak stoprocentně nebudou validní!Jseš ubohej.
tohlecto napsal Carl na svoje stránky:

Tak všetci čo nám verne pomáhali a samozrejme hrali v našom klube by som chcel podakovať a zaroven vam poviem ze Honzoi,ty smrad jeden si hlavny autor tejto kapitoly takze naše stránky sa ukončia asi v sobotu a a budeme začínať s novým designom asi už od pobudúcom týždni táto správa sa zničí za 5 dní.........bohužial

Ty vole ještě mi nadávej za to, že jsi mi ukradl stránky!

A u shoutboardu má:

Není kvôli honzíkovi.dakujeme moc Honzo

Nemáš zač. Nekraď a nebudeš muset nadávat....
Je to fakt vtipný.!
tak som si to NÁHODNE prečítal a rehotal som saaaa až nevidím na monitor.... Takú prdel vymyslí len život. Len tak ďalej, chlapci, ešte sa isto narehlíte aj vy, ako som sa ja na váááás. <BR>
Bolí ma za ušami :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
a, kruci vono to neberie tagy...
to je prdel...:-))))))) podívejte se na www.eastside-boy.wz.cz má tam proslov do duše ke mě.:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
HA HA ABYSI VEDEL KED SOM SA TI OSPRAVEDLNIL JESTE SI MI NADAVAL A ZA TO SOM TO NAPISAL TY KOKOT
honza ma pekny stranky a ty vis zes je ukradl......a to je nespravne !


hambi sa ty zlodej
Carl: Clovece, zamysli se nad sebou...
to je prdel... radši už přestaň nebo prasknu smíchy.