Tak by me zajimalo

Jak dlouho ai bude webzdarma.cz fungovat.... Mam strach aby to tu nedopadlo jak na hyperlinxu :((( Ma cenu sem davat stranky, nebo ne? Myslite si, ze bude freehosting stale? nebo nas v budoucnu ceka pouzle placeny prostor....
Hm, řekl bych, že se WZ udrží...:-).
Ja pevne doufam, ze WZ zustane WebZdarma :o) ... samozreme, 100% jisty neni nikdy nic, ale nerek bych, ze by tomu neco nasvedsovalo ... kdyz uz nic jinyho, tak by se ted Mira tolik nesnazil s tema novejma verzema.

Radek
¨mno tak se podivejte na ten anoweb.cz, ten je s webzdarma nejak propojny atam nabizi free prostor jako VIZITKJU, 1 MB prostou...

Co kdyz to tu udelaj jak na hyperlinxu? mate 2 mesice na prejiti k placenym sluzbam :(
Hyperlink se na rozdíl od Nixnetu zachoval slušně a jejich nabídka pro stávající uživatele není tak hrozná (pravda, přejít z free neomezeného prostoru na 20MB placenejch je šok).
postavte se na jejich misto a budete vedet jaky je tlak konkurence potom zpoplatnite vsechno i kdyz za minimum.
MR.Gel
Ano a proto se ptam kd nas tohle ceka od webzdarma ....
> Ano a proto se ptam kd nas tohle ceka od webzdarma ....

Bohuzel nemame moc moznosti, jak to ovlivnit ... tak nezbyva nez doufat, ze se WZ udrzi :o)

Ale preci jedna moznost, jak WZ pomoct je!!! Udelat tu co nejvic DOBRYCH webu, ktery se pak vyplati prestehovat na annoweb.cz ... konec koncu, to bych rek, ze je hlavni ucel teto sluzby :)

Radek
Jestli zruší WZ, tak nevím co bych dělal:o)).
Žádnej jinej slušnej freehosting už u nás není v záloze jsem měl při nejhorším hyperlinx kterej se mi kromě reklamy líbil, ale teď už mu nevěřím, takže míro jestli zruššíš WZ, tak tě asi přijdu osobně zabít:o)).
Jo jo, blbá je ta nejistota. Já už potřetí stěhuju web a je to docela otrava. JJak ale napsal Radek: dělejte dobrý weby, ať se daj přesunout na placenej a nebo ať maj alespoň dost zobrazení reklamy :-)
PRESUNOUT NA PLACENEJ? muzu mit jak chci dopbrej web, ale kdyz nejsou oprachy tak to na placenej asi nepresunu...
Zalezi na tom, co povazujes za kriterium dobryho webu ;~)

Radek
Jó tak to je ve hvězdách a na webmasterech WZ. Ale věřím, že WZ nezklame a zůustane takový jaký je.
Nevite nekdo jeste o nejakem jinem freewebu ktery je podobny webzdarma nebo nixnetu?
Dobrej web Ti může vydělat alespoň na hosting. Pokud teda za dobrej web považuješ návštěvnicky úspěšnej.