jak zabránit kopírování?

Sojkovec: videl jsem to. Prozene se to cimsi, stvori se javascriptovy muchlanec s dekodovadlem, ktery ti to vysype do documentu. Takze ty sice zdrojak vidis, ale jenom ten zakodovany chucvalec. Navic je moznost to i zaheslovat. Takze to jde, ale je to otrava.
Manik ma takhle zaheslovane stranky (mr2008.wz.cz), tak jsem pouzil metodu rozvetky (sehnal jsem si jmeno heslo) a pristupy mam tak jako tak.
Je to delane jakymsi softem (copyright najdes uvnitr tech stranek). Neni to tak uplne spatny napad, ale pokud nemas JS jsi v .... A navic to dekodovani taky chvilku trva.
A co document.write ? :-)
Document.write to vypise, ale neuvidis to jako zdrojak. Zkus si to.
Samozrejme pokud je kod chranen nejakou autentizaci, je to neco jineho. Ale jakmile se stranka v prohlizeci zobrazi, LZE kod zjistit. VZDY.
Jo, dycky to nejak jde, ale je s tim prace (zbytecna).
Ja jenom, ze jsem chtel z toho mr2008 dostat obsah, tak jsem se vydal dvema cestama, jednak jsem to chtel rozkodovat, ale driv se mi podarilo sehnat to heslo.... (-;
No já nepočítám s tím že by moje stránky chtěl někdo kopírovat :-D
Marek z Markova: ja ti nevim, u mr2008.wz.cz vidim zdrojak uplne normalne, nic zakodovanyho... bez jakekoliv zvlastni snahy o cokoliv...
Tonik, že by změna? Ne-e, kecáš, zkus http://mr2008.wz.cz/karel-sesity.htm, sice tam nějaký kód vidíš, ale ne obsah stránky, je tam ten chchvalec...
<HTML>MzM: prijde mi to sice trapny,ale udelany je to dobre...
Ale nechapu proc to delat jednoduse (jedno IF v PHP) kdyz to jde slozite ze? :)</HTML>
Richard, to je profi výrobek, poznámka "Protected by HTML Password Lock, MTop Software Inc." hovoří za vše, skutečně bez hesla to jde hodně těžko. Smůlu pak mají ti, kdož odmítají nebo prostě nemají JS.

Jednoduše/složitě, zase nepotřebují php a běží to všude.
<HTML>Pak tedy navrhuji zavest do bankovnich systemu :)</HTML>
hlavni problem je, ze to nemuze mit vice useru
No, zasmodrchany to ma pekne. For je v tom, ze v te zmeti znaku je heslo, html kod i jmeno. Kdyby to bylo v bance, mozna by mi to za to stalo travit u javascriptu Vanoce...