CSS přetékání

Když mám div s pevnou šířkou(px) a v ní tabulku(nebo běco jiného), která je širší než ten div, tak ve Firefoxu mi to div zobrazí ve správné šířce a tabulka "vyčnívá" za okraj divu(tak to chci), ale Internet Exploder mi ten div rozšíří podle potřeb tabulky (to nechci). Nevíte někdo jak to vyřešit. Napadlo mě overflow ale fuckt nevim
zkus overflow:none
Bohužel MSIE nepodporuje správně overflow: visible, a max-width nepodporuje vůbec. Zkus http://www.svendtofte.com/code/max_width_in_ie/ , ale je nutné mít zapnutý JavaScript, jinak je to k ničemu.

Dneska už se ale zjišťují různé hacky na všelicos, možná pro to taky už existuje nějaký "čistý" CSS hack, ale nevím nevím...
Já jsem to zdá se vyřešil. Dneska. Zkuste se podívat na markovo.wz.cz/galerie.php.
Jde o ten jako film. Je uzavřený v divu, který by měl ukazovat scroll bar, když je vnitřek moc velký. Neukazoval a roztahovalo se to doaleluja. V IE. Tak jsem chvilku experimentoval a došl jsem na to, že pokud nadřazenému divu přidám *explicitně* šírku (stačilo width: 100%;), tak to začalo fungovat. Ještě je tam _ oprc, aby se nezobrazoval svislý scrollbar... s tabulkou by to mohlo jít podobně.

konkrétně:
<div style="width: 100%; overflow: auto; _height: 2.5em;">
<div style="width: 1000px;">
podle poctu obrazku.
siroky obsah
</div>
</div>