kritika stránek:)

zkritizujte mi plz někdo konstruktivně moje stránky... uvítala bych nějaké tipy na zlepšení:)
nuz dizajn je celkom pekny.
akurat by som si rypol do frejmov. Naozaj to neslo urobit bez nich?
Mozno je to vec nazoru, ale ja frejmy velmi rad nemam. ...pokial sa ich naozaj neoplati pouzit, tak ich nepouzivam. a to sa oplati naozaj malokedy.

A mas v nich chybu, ked kliknem v menu prvy krat stranka sa ti otvori v novom okne, a potom po kazdom dalsom kliknuti sa cela stranka (aj s menu) otvori v hlavnom frejme toho noveho okna. :-)
...je to problem v Opere, vo firefoxe mi to iden normalne, iba sa prva stranka otvori v novom okne.
a co s tim mám dělat?
zkusila bych přepsat target frame pro "obsah" na "hlavni" místo "hlavní" a odkaz na "home" by asi měl vést na stránku "hlavni.htm", nikoli na "index2.htm", což je - jestli se nepletu - komplet stránka s frejmy (to jen po letmé prohlídce, třeba to není ono)
Docela dobrý, možná by to chtělo text v těch tlačítkách trochu zvýraznit, špatně mi jde přečíst
To menu vlevo je moc světlý, jak říká Michal. Všechno se mi otvírá v novým okně.
udělala sem, co radila dis, ale moc to nepomohlo... pořád se to otevírá v jinym okně, ale už bez frejmů..
linky v menu <a href="news.htm"> atd.
předělej tak, aby odkazovaly do toho hlavního okna:
<a href="news.htm" target="hlavni">

pak se to bude otevírat tam, kde má.
Tak to asi myslela dis nejspíš jsi tam neměla "hlavni", ale "hlavní" (s dlouhým i) a pak to nefungovalo....
Je na tom vidět dost práce, ale rozhodně bych uvítala modernější technické zpracování...
co si mám představit pod pojmem modernější technické zpracování? chápu, že pro někoho, kdo se v tom fakt vyzná, to není asi to nejkrásnější, co v životě viděl, ale já tomu fakt moc nerozumim, pro mě je tohle vrchol mého umění:)))
Myslím čistý a strukturovaný kód, nejlépe HTML 4.01 Strict nebo XHTML validní. Bez framů. Bez formátovacích tagů a atributů (těch, které slouží pouze k ovlivnění vzhledu, a jinak nic neznamenají). Nejlépe s CSS layoutem. Použitelný, přístupný.

Ale jestli to děláš ve WYSIWYG režimu FrontPage, doporučovala bych nejdřív naučit se psát HTML ručně :-)

Výborná učebnice: http://jakpsatweb.cz/