Prosím o kritiku mého webu!

Zdravím vás a prosím o zkouknutí mých stránek.Potřebuju nějaké rady a co se vám nelíbí a tak / Dá se říct že je můj první/.Díky moc
teda ta svitive zelena je fakt narez..... skoda ze nemam rad zelenou ...
Já vím,ale chtěl jsem udělat něco výjmečného.Něco co nemá jen tak každý,ale asi sem to trochu přehnal že?
Promiň, ale musim to říct: ten web je celkově ještě hnusnější než hnusnej...

Jen krátce: zelená je hnusná, ňáký to freelogo je hnusný, ten obrázek na pozadí je rušivej a hnusnej, to co běhá dole v IE dole v liště je hnusný ( nevím přesně jak se tomu nadává ... ), navigace má být na všech stránkách a když nem tak alespoň tlačítko zpět...

Ke kódu se radši ani moc nebudu vyjadřovat, ale dostal mě konec:

</center>
</div>
</td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>

RADA: Nauč se css a vůbec dělat web...
ad >> trochu sem to přehnal

Néé... ty si to přehnal moc!
Tak jo jdu mazat!
neves hlavu kazdej zacatek je tezkej :-)))
No to zrovna nemusíš... zatim to tam můžež nechat , ale předělej to... a hlavně si to neber... moje první tři weby nevypadali o nic líp... spíš vypdali hůř...
Hmmm tak jo jdu uvažovat a dík
uvažuj, uvažuj...
Stejný problém jako já. Naprosto nesourodé. (Ale já jsem svůj web dělal kdysi dávno, náhodně a lepil jsem ho jak vlaštovčí hnízdo. Už jsem začal uvažovat, jak ho předělám.) Nový web by asi měl být jiný. Mě se náhodou zelená líbí. Možná by nemusela být tak výrazná. Ale jinak jo. Mě se zelená líbí. (Kdysi dávno jsem měl monochromatický monitor, taky byl zelený ;-) )

Asi to chce trochu koncepce. Navi na každé stránce atd. Vše už bylo řečeno.
http://sablony.kvalitne.cz/herni1.html - Osmá tapeta odshora - to je ten "jeho web ...
Vždyť je to free template (šablona webu zadáčo)
Nevim jak je stará, ale rozhodně neni moc povedená ...
:-))

Moc povedená teda fakt není, já bych si asi vybral (když už) tu 5. odshora ...
pripadala jsem si jak v rybnice.........
Tak to je zlý. Hnusná tapeta, hnusný web, hnusný tabulky.