POZICOVÁNÍ DIVu v CSS /plz help/

čest,

kdo mi poradí, jak přinutit DIV, aby byl pořád ve středu okna? (tj. aby byl pořád ve středu i pro různá zozlišení)

zkoušel jsem to s absolutním i relativním pozicováním, ale mám v tom trochu hokej. dovedu ho napozicovat pouze pro jedno rozlišení, ale v jinym to pak vypadá úplně jinak. existuje nějaká univerzální metoda, nebo budu muset importovat styly pomocí javascriptu v závislosti na zjištěném rozlišení? (to se mi moc nechce)

jo a ten DIV (co potřebuju ve středu okna) může bejt i vnořenej

jestli se tu už tahle věc řešila, tak se omlouvám, ale potřebuju to zjistit rychle. (fakt.)

všem předem dík za nějaký rozumný řešení...
nejlepší by bylo nedělat to.

ale pokud přece jen, tak existuje řešení, které ale při menší velikosti obrazovky, než je ten div, nadělá bordel.

html,body { width: 100%; height: 100% }

div.vycentrovany { position: absolute; margin-left: -75px; margin-top: -50px; left: 50%; top: 50%; height: 100px; width: 150px }

tak, snad je to pochopitelný :)
jo, díkes za rychlí řešení.

s tou velikostí DIVu si to už ošéfuju. jelikož nejběžnější rozlišení je 800x600 a 1024x768, tak se zařídím podle toho menšího. suckeři s 640x480 maj prostě smůlu, muhehe ;)

ještě to odskoušim.... a pak se ozvu, co to dělá.

díky, díky
no tak to nefachá pod NN7.0 ani explorerem. operu ani zkoušet nebudu... :(

neudělals tam chybu? co mě tam zaráží, sou ty máržiny - proč zrovna tyhle hodnoty? nemam si to nějak přizpůsobit?

he?
Potřebuješ to mít vycentrované vertikálně ?
vertikálně i horizontálně. potřebuju aby se to drželo veprostřed při každym (rozumnym) rozlišení... 800 a vejš
"co mě tam zaráží, sou ty máržiny - proč zrovna tyhle hodnoty"

sirka je 150px
polovina divu musi byt pred horizontalnim stredem obrazovky, proto margin-left:-75px

vyska je 100px, to samy, a proto margin-top:-50px;
takže když mám šířku 700pixíků, tak to hodim do těch máržinů na polovinu, jestli jsem to správně pochopil... zkusím to
jo fachá to... thanx