Prosím o kritku mého WEBU a tako nápady! Diky

http://www.cako.wz.cz/
Je to udělaný IMHO dost jednoduše, zkus spíš PSPad než Front Page, ale teď k source:

1) Chybí DOCTYPE
2) Neškodilo by víc metatgů v hlavičce dokumentu
3) >> <b><u><font color="#FFFFFF" face="Tahoma" size="5">

... toto se dnes již nahrazuje CSS

Jinak to špatný není

Petr
:-D Hmmm.... chtěl bych vědět jak doctype a meta tagy nahradíš css.... ;-)

Ale teď ke stránce...

Kód nemá cenu kritizovat, jesli byl vytvořen ve FP, tak radší něco řeknu ke vzhledu

1.) Nadpisy ani text se nepotrhávají, podtržení je pro odkazy
2.) Odkazy by měli mít jinou barvu než text
3.) A je tam ještě pár drobností až maličkostí...

meca

PS: FP se s PSPadem nemůže srovnávat.... Jako kdybys letěl letadlem na autopilota a někdo ti řek, že máš řídit jenom nosem...
To meca:

nemůžu za to, že si sedíš na vedení, každý a snad i on pochopí, že to patří k bodu 3.

BTW
>> 3.) A je tam ještě pár drobností až maličkostí...
nechtělo by to definovat, co přesně?
:-) Někde jsem četl, že všechno co děláš a provádíš musíš dělat pro největší debily...

Mno třeba se mi nelíbí, že ta stránka nemá logo, že je taková jednolitá bezbarev a prostě je to takový celý zmatený... stránky nemají přesný formát... některé jsou široké některé úzké...

stačí?!
Stačí, souhlasím s tebou. Já jsem říkal na začátku, že je to dělaný jednoduše.
Základ je udělanej vcelku dobře, na začátek to bohatě stačí. Ale chce to aspoň 4-5x celé sebekriticky předělat a budeš to mí výborné. Ale to většinou dělá každý, tak zítra začni na nové verzi, ale postupně.
Napřed je HTML, potom přidej CSS, potom dej vše co se dá do externího CSS, obrázky uprav na menší velikost souborů a na závěr tam nastrkej reklamu přes PHP. Tu uvodní stranu zruš už zítra, je lepší ukazovat své stránky přímo (reklamu dáš třeba dolů), uživatel si zaslouží vidět hned tu první opravdovou stránku.
Souhlasím s tím, že to chce sjednotit trochu ten vzhled jednotlivých stránek. ale to by nemělo dát moc práce. Dále viz výše od Tondy.
Snad do toho textu na uvítací stránce bych doplnila do vět čárky...

Taky bych spravila fotogalerii. Jako náhledy se natahují jestli se nepletu hned originální obrázky, takže i jen zobrazení náhledu může trvat dýl. Lepší je mít jako náhledy zmenšený obrázky menší velikosti a teprve kliknutím na odkaz by se měl začít stahovat celej obrázek.
No řekla bych, že úplně nejvíc tomu chybí nějaká grafika, jinak souhlas s ostatními.
1. pri vysledkoch (no nie len tam) - modry text na modrom pozadi? dost blbo sa to cita
2. menu do samostatneho frejmu - zbytocne. cela stranka by bola lepsia bez frejmov
3. vo frejme menu nemas nastavene kodovanie - blbne mi diakritika
4. uvodnu stranku by bolo lepsie zrusit, pridat viac grafiky a ucit sa html, css. Bolo to robene vo FP, preto ku kodu sa nebudem vyjadrovat.

...ale aby som iba nekritizoval, na webe clovek hlada hlavne informacie a tie sa zdaju byt aktualne - to sa ceni.