Stránky ve Flashi :/

Co si myslíte o stránkách ve Flashi. Já Flash neumím a nechci se učit. Mám možnost dělat webmastera na webu, který má úroveň, ale je komplet ve Flashi. Jsou nějaké možné argumenty jak vysvětlit zákazníku, že kombinace HTML, PHP a MySQL je dostačující a pro dialup-lidi lepší?
> Já Flash neumím
> kombinace HTML, PHP a MySQL .... je pro dialup-lidi lepší

no comment
To já radši ten comment, takhle se nic nezlepší ...
Prostě mu řekni, že flash je na hov.o... (i když asi má svý místo na webu, ale když ji neumíš tak mu přece neřekneš, že ji neumíš...) a začni na něj mluvit dost odborně a třeba i plácej nesmysli. Prostě mu řekni, že je pro něj lepší, když tam tu flash mít nebude...
rekni mu ze treba me to nebavi cekat nez se nactou ty picoviny :-))
Flash, CSS a další věci, které určují vzhled webu, JSOU JEN doplněk. Někdo nepodporuje CSS, někdo Flash. Proto by ani v jednom neměly být informace, po kterých touží zákazník/návštěvník.

Prosím, klidně si dejte na stránky Flash. Ale jen jako doplněk, který není nutný. Až potud je pro mne Flash stravitelný.

A pokud už děláte stránky komplet ve Flashi, tak nabídněte slabším uživatelům textově dostupnou verzi!
Dík, nakonec mi řekl, že je mu jedno jakou technologií to bude, hlavně ať to bude pěkně vypadat a bude to jednuduchý na myšlení uživatele ...
Flash? Ne! Na svém druhém testovacím kompu, který je úmyslně pomalejší (200Mhz, 64MB) se flashe tahaj pomalu a spožďují se třeba se zvukovým doprovodem. Taky jsou problémy s tiskem obrázky a tak. Laik jistě takový web ocení pro jeho grafiku a útulnost (Většinou není přes celou plochu). Já dám spíše přednost upravování vzhledu stránky pomocí css.