Kritika webu

jakým dojmem na vás působí tahle page?
www.biovision.wz.cz

naše výroba ... děkuji
graficky se mi to líbí, jenom několik věcí:
- při kliknutí na "úvod" to hlásí chybu php
- když kliknu na "reference" tak se mi ta celá stránka posune o kousek do leva
- <!DOCTYPE HTML SYSTEM> ? tohle vidim poprvý, nevim o tom že by něco takovýho existovalo... ale možný to je, nejsem vševědoucí... k tomuhle a ke kódu ať se vyjádří někdo povolanější:)
graficky povedene, snad jen reklamu bych posunul niz
proc se mi pri klepnuti na odkaz otevre nove okno? kdyz pak kliknu na odkaz v tom novem okne, dalsi uz se neotvira. kdyz v novem okne kliknu na uvod, v puvodnim okne se nacte, ve druhem je php chyba. aha, uz to vidim: base target="frame". k cemu to je? zrusit...
chtelo by to vic meta tagu
tabulkovy layout - urcite by to neslo postavit na css? myslim, ze by to bylo docela snadny
misto & v textu se musi pouzit entita

doporucuju zbavit se tabulek, centeru, br a podobne a maximalne vyuzit css
Nejspíš to stejnak půjde na placenej server, takže ta reklama tam stejnak nebude...

Jinak je to opravdu hezké, ale ty tabulky, br, center, font... fůůůj... dej to pryč udělej to v css...
Vypadá to hezky. Někomu by se možná líbilo víc barev.

Tu část "Nabízíme:" bych nějak odlišila od běžného textu, třeba odstínem textu nebo kurzívou.

Blok s vlastním textem bych odsunula o kus níž pod menu.
"Vítejte na stránkách..." se může bez obav vyškrtnout. Vycpávky nikdo nečte.

Šedá hlavička mi přijde prázdná. Určitě by se do ní vešel nějaký informativní slogan.

Title by se měl lišit stránku od stránky. Měl by obsahovat i název sekce.

Ve Firefoxu/800×600 vidím horizontální scrollbar.

ad <!DOCTYPE HTML SYSTEM> - cožeto? Zajímavé :-)

U takhle vypadající stránky jsem čekala moderní kód... ale vnitřnosti tohohle jsou hodně mizerné :-(
Je to pěkný, ale pokud ta stránka má pevnou velikost, tak bych tedy bral ohled na ty, co maj resolution 800x600, protože ten horiz. scrollbar tam je vidět. Chce to trochu zmenšit šířku asi na 780px a on bude pryč.

Petr