"Prázdné místo"

nevím, jak mám udělat odstavec -> normálně se text začne psát od začátku levého okraje, ale já chci, aby začínal takových 5 písmenek od okraje, ale to nejde..mezerník použít nemůžu a žádný html kód na "prázdné místo" neznám....
nevíte někdo?

díky
CSS:
p {
margin-left: 5em;
/* nebo padding-left: 5em;
podle toho, kde chceš mít border */
}
bezvadný, moc díky ;)
..tak jsem to skouknul. Takhle néééé.

CSS: to je jako že to má být v CSS.

tedy před </header>em bude
<style type="text/css">
p {
margin-left: 5;
}
</style>

nejlépe, ale to ovlivní všechny <p>
takže pokud to chceš jenom někde, tak označ p, který jo a tam to změnit..
<p class="odsazene>......</p>

a v css to bude

p.odsazene {
....
}

Jo?
...css je to jak je nastavene body, stejne se da nastavit p...
</header> - co to je? :) spíš </head&dt; :D
Johny - detailisto :o) - mám prima editor, napíšu header a zmáčknu ctrl-space a on mi doplňuje celou html kostru, včetně těch hlaviček a tak, tak jsem se trochu spletl.no.
Nebude lepší, když tam dá místo

margin-left: 5;

...

text-indent: 5px;
Marek: :-D
Petr Bláha:
to podle toho, jestli to che mít celé odsunuté nebo jenom první řádek....
(myslel jsem 5em)
díky všem za skvělé typy, sice tam pořád dělám nějspíš něco špatně, poněvadž mi to stále nejde, ale snad se mi to po čase povede :)
nemesisi:
p {
text-indent: 5px;
}

samozřejmě pak bude odsazení na začátku každého tagu <p>
dobře, ale já nejsem zrovna moc zkušená ve tvorbě www stránek, tak se na mě musí pomalu.... pořád mi to nejde a nejsem si zrovna jistá, že to dělám správně... takže tenhle kód si mám zkopírovat do <p> či kam?
Nee, tohle je CSS kód. Jestli to chceš mít přímo jen u jednoho tagu, tak napiš
<p style="text-indent:5px">Text</p>
(to 5px můžeš vyměnit za jakoukoli jinou hodnotu)
ne "text-indent:5px", ale "text-indent:5em", jestli to chces mit na pet pismenek..
sláva! blapřejte mi, začátečnici se to povedlo :) (konečně.... sice asi na padesátý pokus, ale přece)

ani nevím, co bych si bez vás všech tady počala a nikdy vám to nezapomenu... no, někdy určitě ano, ale to sem teď nebudu plést.


díky díky díky!
milster: Chtěl jsem taky napsat 5em, ale pak mě napadlo - Opravdu by to bylo 5 znaků? Protože em je velikost písma právě používaného v prvku, tj. výška. A ta je téměř vždy větší než šířka...
Nebo se mýlím?
Nemylis.. Ale ani pixelama by sis moc nepolepsil.. Asi nejvhodnejsi by bylo pouzit ex.