.htaccess a .htpasswd

Muze mi nekdo poradit ohledne souboru .htpasswd? .htaccess mam nastaveny dobre, cestu dobre, ale nefunguje mi prihlasovani...jmeno a heslo - ten soubor sem vytvoril pomoci htaccess v linuxu, ale nefachci, poradte!!!
Ježiš prohledej si starší příspěvky, už se to tu řešilo asi 100x popř. je něco málo i v podpoře...
Hledal sem jak vul a nic sem nenasel, co takhle poradit??? Hlavne nevim, jestli to neni blbe kryptovany, nejsem genius, ty genie!
Uz facha, nemusite psat, sam sem genius :-))))
To je dobře že fachá, ale stačilo fakt hse kouknout. Nevím co je za problém napsat do hledání slovo .htpasswd. Já se sice taky minule ptal a bylo mi řečeno ať hledám a tak jsem našel, ale nenašel jsem řešení, jenže pak jsem si dal tu práci a celý postup podrobně popsal pro příští generace a tedy nás musíš pochopit, že jsme líný to psát stále znovu, když už jsme to jednou udělali. No ale hlavně že Ti to chodí
Problem byl v necem jinym, ale to uz je jedno... Hlavne ze funguje, mne by to nedalo spat :-))) Taky vas tu fsechny chapu, ze byste to meli vysvetlovat ponekolikaty... Sorry ze ziju :-)))
odpusteno :-)))
To napsal ten pravej^_^.
Hele Lukacucaku, na koho to melo bejt smerovany? He?
ze by na me? ale nejak to nechapu... m.s.
scar: Neboj, na tebe to nebylo
martin s: Asi to vyznělo moc ironicky, ale pouze útočil jsem na to že si sem nic nenapsal... Až na poslední příspěvek s textem: odpuštěno, bylo to spíš jenom takovej poštouch:-).
dobra, tedy jeste to upresnim...

>Sorry ze ziju :-)))
...odpusteno :-) tedy az na lukasika... nebo se prida jeste nekdo? :-)))

jinak reagovat jsem zacal na vetu 'Taky vas tu fsechny chapu, ze byste to meli vysvetlovat ponekolikaty...' - proc myslis, ze jsem do tohoto threadu nenapsal neco drive?

m.s.