Ohodnoťte moje stránky

Tonda: úvodní stránku jsem udělal během asi 5 minut :) ...tak až dodělám ty stránky, tak předělám kopletně úvodní stránku...reklamu opravdu nechci mít dole na svcýh stránkách - zbytečně bych přemýšlel kam s ní a nevypadalo by to hezky tak, jak ted :)...
Já se nerozčiluju ;-)....vím že na těch stránkách ještě nějaké chyby mám, ale ty se snažím taky co nejrychleji opravit...dík
2 joe: to byl jsen vtip! Viz ta adresa toho "profesionála":-)

Jinak jsou Tvé stránky úža!
to headlong: tak to jsem zjistil az ted, protoze tu stranku jsem predtim neotviral :)...dik ze se aspon ty stranky nekomu libi
Headlong: teda , to je síla. Já se na ty stránky díval taky až teď. Každej rád chválí svoje, než pozná lepší od druhého. Jestli je v této republice plno takových profíku, jak na té stránce, tak to asi nezvládnem už nikdy. Jdu se opít. :-)
A to je jako naka sranda, nebo to ten chlapek mysli vazne?
Ten chlápek je nahlavu, ale profesionál, i když přehlídl, že tady byla nějaká revoluce. :-) a to je už tomu 15 let :-)
Jsem se chtěl podívat na Václavovy výtvory a zjistil jsem, že není na netu tak neznámý :-)) No podívejte se sami

http://www.cernovlaska.cz/index.php/web-design-grafika/?cid=1998
No tak ten odkaz na černovlásku je hezkej, neděláš u BISu ? Že jsi ho tak rychle našel po tom našem odhalení. Jdu vypnout své stránky, ať se nemusím stydět, opít se a pro jistotu hodit věšák :-)))
Ne :-)))
Já jsem si prolídl tu jeho stránku a když tam neměl žádný reference, tak jsem si řekl, že si vyhledám jeho jméno v Googlu, protože většinou si tam autor napíše svoje jméno. No a nakonec jsem nenašel stránky, ale varování na černovlásce :-))
no tak jsem jeste neco predelal, muzete se podivat a pak rict co si o tom myslite ted..myslim ze je to hezci, nez predtim.

http://easyeditor.czweb.org

dik za dalsi nazory :o)
Dobrý, jen tu reklamu tam dej přímo. Můžeš to dát celý dohromady a je to ok. Místo nahoře tam pro ni máš. :-)
tonda: fakt nechci davat reklamu nahoru ani dolu na vsechny stranky, staci ze je to na ty uvodni! Nevim proc bych si tim mel kazit design tech stranek.. :) jeste ze tady na wZ se muze dat ta reklama jen na uvodni stranku, to je fakt super !
Tak jo, já se tě snažil jen ukecat, ale mám dojem, že to časem bude zakázaný.
tonda: nechapu proc ji tam mas ty...kdyz ji tam mit nemusis
Joe: Už si viděl profesionální web, u kterého by byla úvodní stránka s reklamou. Já vím, že je to možná blbá argumentace, ale vždycky je způsob (pokud se ti to tak nezdá, pak řekněme je to další stupeň umění webdesignerá) jak umístit na stránku reklamu tak, aby nekazila vzhled. Vstupní stránka je jen další zbytečný čas strávený proklikáváním (což uživatelé rádi nemají) a ještě když jde pouze o reklamu.
Mám ji tam proto, že chci. Prostě se mi líbí a chci protislužbou zaplatit za prostor pro mé stránky. A taky si myslím, že se tam hodí, i když není problém ji dávat dolů. Dnes jsou webovské stránky hlavně o grafice, ne jenom o holém textu- na to si každý koupí denní tisk. Mimochodem, když se podíváš do info na zábavu, tak tam moje stránky taky někde v pořadí budou, a to mi samozřejmě masíruje ego jako každému. Co si budeme vykládat, každé stránky mají prostě svou časovou životnost a pokud jsou specializované pro jeden produkt, tak vydrží asi tak dlouho jako ten produkt.
tonda:proč se mi ty tvoje stránky nezobrazujou?! Vidím z obsahu jen asitak prvních 100px odshora, pak je to uříznutý a je tam akorát pozadáí... Ale je to tak vysoký, že se tomu dělá lišta, i když tam nic neni! (?!?!?!)