odkaz na stejnou stránku

jak mám udělat v rámech , aby se mi dyz kliknu na odkaz v jednom ramu obevia stranka v druhym ramu?
Nijak. Vykašli se na rámy.

Pokud jsi neposlechl moji radu, tak zkus atribut target.
Ok.Ale s ramama to je prehlednejsi...
No to právě ne ;-)

Zobrazení v rámu nahore : <a href="stranka.htm" target="nahore">
Zobrazení v rámu vlevo : <a href="stranka.htm" target="vlevo">
Zobrazení v rámu vpravo : <a href="stranka.htm" target="vpravo">
A proč myslíš že není? Schválně.
tak například nemůžeš udělat větvení menu v rámech v závislosti na zobrazené stránce
Nezobrazí je všechny prohlížeče, target-atribut nefunguje dobře na Mozille, je to dost omezené... Mám pokračovat?
Hm mozna
dobredobre raci uz ne... Jenze stejne poskladat to normalne je makacka:)))
není když budeš mítsto rámů menu includovat pomocí PHP což bude mít stejnou funkci a stejně sbnadnou aktualizaci
POZOR upozorňuju, že sem začátečnice. :)
Rámy jsou humus, když někdo neznalý najde tvoji stránku třeba v googlu, tak se mu potom zobrazí jen ta jedna stránka a ne celej frameset, tzn. že často neni vidět žádný menu apod..
Includuj pomocí PHP.
Ok dobre. Ale dyž bych teda chtěla takový ty čulibrky nahoře ..hm.. měvo jak máš ty ale aj s tim větnemím, tak sem nahrátá páč nevím jak na to.
Tak se zeptej ;-)
Tak se ptám:)))
Tak ten dotaz zkus formulovat znova, já toho moc z těch "čulibrků, měvů a větnemí" nechápu.
Dobře. Hm..
na těch vtojich stránkách máš HOME, NOVINKY, ... Tak přesně tohle myslím + ještě když na to najedu, aby mi z toho vyjela taková tabulka ve které by byly ještě podtytulky ke každé věci.

už je to srozumitelnější? snazila sem se psát bez překlepů
(ale ty čulibrky sou mapsaný správně ;-) )
Takové vyskakovací menu, to už je prozměnu asi věcí Javascriptu.

PopDown kaskádové menu tady: http://java.tatousek.cz/archiv.asp
jo to sem myslela,teď už jen to pochopit.
ještě k tomu php místo rmů nato nemusíš být profík abys dokázala na místo kam chceš menu vložit napsat
<? include"menu.htm" ?> nebo tak .. ale soubor pak má mít příponu .php