Rámy - nejdou

ahoj, potřebuju s něčí poradit: dřív jsem si dělala stránky na mujweb.cz, ale webzdarma se mi líbí víc, tak jsem si teď nové stránky založila tady. Na mujweb.cz jsem začala takhle:


v souboru index.html jsem si zapsala toto:


<frameset cols="30%, 70%" border="0">
<frame src="menu.html" name="menu" marginwidth="10" marginheight="0" frameborder="no" scrolling="no" noresize>
<frame src="uvod.htm" name="uvod" marginwidth="5" marginheight="0" frameborder="no" scrolling="auto" noresize> </frameset>


pak jsem si normálně vytvořila soubo menu.html a uvod.html a rámy v pohodě šlapaly, jak měly... jenže pak jsem si začala dšlat stránky tady, na webzdarma a udělala jsem to úplně stejně, a to tak, že jsem si samozřejmě jako první vytvořila soubor index.html, kde jsem si vytvořila rámy a pak zase uvod.html a menu.html... jenže rámy nefungují. Když si chci soubor index.html prohlédnout a normálně si ho otevřu v novém okně, je tam jen reklama a jinak bílo...

Já už nevím, co s tím, zkoušela jsem už snad všechno. Jaktože mi to na mujweb.cz funguje a tady ne?

Mockrát díky

čau čau, Nemi.
Tady to taky funguje, ale máš si přečíst něco o reklamě a rámech. Měla by sis nastavit reklamu na soubor uvod.html ve svém nastavení na wz.cz a do toho souboru si dát ten kód pro tu reklamu.
na strance "index.html" nesmi bejt tag <body>


<frameset cols="30%, 70%" border="0">
<frame src="menu.html" name="menu" marginwidth="10" marginheight="0" frameborder="no" scrolling="no" noresize>
<frame src="uvod.htm" name="uvod" marginwidth="5" marginheight="0" frameborder="no" scrolling="auto" noresize>
</frameset>
jo, ta reklama taky :)
milster má pravdu, na stránce smí být pouze body nebo rámce, ale u tebe to je pouze špatné "ne"nastavení reklamy, která ti vlezla jinam. Prostě ten index.html s rámci tam nahrej znovu a dej tam upravený uvod.html s kódem reklamy a nastav si reklamu na uvod.html
jj, měla jsem si pořádně přečíst to o těch reklamách....
vážně moc moc děkuju, teď už běží v pohodě :)

ještě jednou DÍKY a přeji hezký zbytek dne!
nemi