Najlepsi soft

V com sa podla vas najlepsie robia stranky?
Golden HTML editor
PSPad, ale nejraději mám Notepad
Petr: To já redši ten PsPad :)
A znovu obvyklej flejm :-)

PSPad
taky hlasuju pro PSpad:)
ok.....to ma dostatocne presvedcilo......uz netreba :-)
Ja delam v Golden HTML Editoru, ale myslim, ze PsPad je taky dobrej.
Ono nejvic zalezi na tom v cem si zvyknes vic :)
AceHTML 6 Pro (čerstvě nová verze)
bodik pro PSPad :)
Taky to de v HomeSitu
Jsem jedeinej ale FrontPage 2003 Cz + další garficky progarami
Fuckuju FrontPage! Na druhou stranu střílel bych lidi, kteří dělají stránky ve Wordu-to ať radši používaj aj ten FP!
ve frontpage si pro me za me klidne delejte, ale aspon ho nikomu nedoporucujte:)
O to jde: těm, co dělahj ve wordu, klidně doporučim i ten FP!
nojo, mas pravdu... ja nepocitala s tim ze nekdo dela stranky ve wordu:)
Akoze nikto nespomenul Kate? :(
Když jsem viděl poprvé v životě stránky dělané ve W, nevěřil jsem, že v tom vůbec někdo může dělat stránky... Od té doby jsem jich viděl AŽ MOC! Asi si někdy dám takovej úkol-vyhledat co nejvíc stránek dělanejch ve Wordu a napsat jejich autorům...
To by podle me nemelo moc smysl... Co bys jim vlastne chtel psat? Protoze lidem, ktery delaj stranky ve Wordu, je uplne ukradeny, jak vypada kod atd. Takovy lidi nepotrebujou ani funkcnost ve vsech prohlizecich. Ani se HTML nikdy ucit nebudou. Vetsinou jim staci ke stesti, ze maji na netu svoje stranky, ktery si prohlidne par kamaradu v IE:( To si aspon myslim ja - proc by je jinak delali ve Wordu?
Protože nevědi že se to nemá, nikdo jim to neřek a sami na to nepřijdou! Věř mi, vim, o čem mluvim!
No mozna to tak je... Ja nikoho kdo dela stranky ve Wordu osobne neznam, tak nevim... Ale ty lidi proste nechapu. Tak jim zkus napsat ze se to nema a pak nekde uverejni, jak to dopadlo - na to sem zvedava:)
Tak jo. Teď budu ňákou dobu pryč (týden/víc), tak až se vrátim, trak jestli budu mít čas a chuť, tak se do toho pustim, a pak vám dám vědět, jak to dopadlo...
Máte někdo nápad, jak masově hledat stránky dělaný ve wordu?
Btw. třeba jedna holka kterou řekněme dobře znám měla stránky ve Wordu, pak je úplně zrušila... :o)
PÍŠU stránky v Dreamweaveru MX 2004 a stěžovat si nemůžu.
Jinak jít na stránky s něčím od M$ je IMHO pěkná prasárna...
Non_E: Takže IYHO je Notepad prasárna?
Je do jaksi pravda (IapNSHO). Vždycky, když něco savenu v UTF-8 a reinstaluji si conputer, zobrazí se mi to naprosto zdeformovaně.