neví někdo jak mám zadat to html?

Přestaň škemrat a začni něco dělat
Víš proč tě prosím?Já sem na to s kamarádem dála 2 dny a vůbec nevíme pročn ám to nešlo a tak sme se chtěli zeptat jestli by se nám tam někdo nepodíval víš?prosím
Tak co?
Poradí mi někdo?
Nejdřív rituálně upal Office a pak si přečti něco o základch HTML. Tím nic nezkazíš.
nebudte na ni zly :))

>Agent006 (ci spise Agentka?) ... hod mi na tenhel mejl heslo a ja ti to udelam :D teda sem xcel rict ze se pokusim ti ZPROVOZNIT WEB :P ==> rjanko@mistral.cz , behem vikendu nak
> Nejdřív rituálně upal Office...

Proč to globalizovat? - třeba MS Excel je imho dobrý program - tedy za předpokladu že jej nepoužiji jako HTML editor, že...
Dobře, psala jsem to zkratkovitě. Akorát bych asi měla problém s upálením pouze té části (třeba) Wordu, která je zodpovědná za HTML výstup ;-)
<HTML>ta mp3 je jak se zda z umisteni http://harrypotter.cz/userdata/redaktor/3fbcc01a30b62.mp3
coz neni potreba aby bylo neco reseno myslim...

tvuj problem je, ze odkazem odkazujes na soubory ktere tam nejsou...
ukazka:
odkaz mas na: Page075.htm
soubor na serveru se ale jmenuje: Page075.html.htm

zmen si bud nazvy souboru nebo predelej ony odkazy v menu etc..</HTML>
Freya:tak nám to uděláš?
Agent006 >> A proč si to probůh neuděláte sami, když už vám Richard přesně řekl, v čem to vězí a jak to opravit? Proč vlastně děláte stránku, když vás to tak očividně nebaví a pořád jenom chcete, aby na tom ostatní makali za vás? Kdyby to aspoň bylo HTML, ale v tom bahně z Wordu se samozřejmě utápět netoužím...

btw, pokud jsem si všimla, 22kozoroh nabízel pomoc. To je velmi šlechetná nabídka, tak ji využij.
>> 22kozoroh nabízel pomoc...

hehe - patrně ještě nevěděl, že se bude muset holýma rukama přehrabovat v hromadě přežvýkaných zvratků.


...sorry za ten výraz, ale myslím, že je to v tomto případě zcela adekvátní popis produktu MS Office
Freya:My to moc nechápem.Kdybs me t ochápali tak už to máme
Agent006: Když už píšeš stránky ve Wordu, tak se musíš smířit s tím, že Ti tady moc lidí nepomůže. Ten sajrajt, který Word vyrábí a nazývá www stránkami se totiž hrozně blbě čte a ještě hůř upravuje. Richard Ti přesně popsal, kde máš chybu, tak si to oprav. Opravdu tady nemá nikdo náladu se hrabat v tom svinčiku, který produkuje Word.
V čem to máš, tak to je celkem jedno. Asi to děláš narychlo ve Wordu - v tom úžasném generátoru. Máš tam autoamtem nastrkanou reklamu snad 6x a prčí to ten kód. Nahrej tam znovu ten hlavní soubor index.html jak ho máš na hardu, pak se tam dá reklama jen jednou a mělo by to jet. A jak je tady zvykem, zkontroluj si v odkazech velikost písmen a množství přípon. Chce to mít ve windows vypnuto schovávání známých přípon (jako .txt, pdf, atd.)
Eh, už si vzpomínám. Implicitně je ve Windows zapnuto "Skrýt příponu souborů známých typů". Navíc je problém takovou skrytou příponu v případě potřeby změnit. Netuším, který blb to vymyslel. Vypínám to kudy chodím, protože jinak je to hezká cestička pro trojské koně.
Ha ha ha mát v nejnovějším programu sady Microsoft Office v Publisher!
No však právě. Přemýšlela jsi už o nějakém HTML editoru?
Kit:Nechceš se mi tam kouknout a opravit mi to?Odepiš
Opravit? Snad kompletně přepsat, ne?

K čemu Ti bude, když Ti to někdo předělá? Buď se chceš HTML naučit a pak to nemá smysl, anebo se to učit nechceš a někomu to zadáš jako zakázku.
Agent006 >> neměla jsi to mít do včerejška bezpodmínečně hotové? Kdybys míň kníkala o pomoc a radši to zkusila sama, mohla jsi už dneska umět základy HTML a mít to třeba i opravené díky vlastní píli :-p
Freya:když víš co my to zkoušíme už týden a týden nám to pořád nejde.ted sen nezábýváme ničím jiným než tímhle
22kozoroh:tak to proísm zkus:Heslo je welcome a adresa skola-bradavic.wz.cz
to Agent006: já nevím, na co jsi myslela při tom psaní hesla na veřejnost pro každého hackera a pod. Udělal jsem ti službu a bloknul jsem to. Nové heslo jsem ti poslal mejlem.
Jinak máš plno souborů přejmenovaných na xxxxx.html.htm a mají být pouze xxx.htm a některé imageXXX.html.htm mají být imageXXX.png , takže bych ti doporučil začít úplně od začátku. Jinak jsou to pěkné stránky a dost jste se na nich asi namakali, ale chce to lepší koncepci pro ukládání souborů a nahrávat i adresáře pro MS XML, co tam vzniknou. Dobrou zábavu na 160 obrázcích a 52 souborech v htm. :-)))
Tonda to nechápu.Prosím tě nemohl bys mi ted udělat pět složek a abych to mohla udělat podle vzoru?Odepiš