FrontPage trouble

Chtěla jsem se zeptat, jak je možné, že v Preview (náhledu) vypadá stránka o tolik jinak, než jak jsem ji vytvořila v pohledu Normal. Aktuální problém: potřebuji vytvořit text o velikosti 10b, ale v prohlížeči se font zobrazuje pětkrát větší :((((
Ukážeš nám ty stránky? Na první stránce se odkazuješ někam na svůj lokální disk a tam se běžným způsobem nedostaneme.

Záleží také na tom, jakou jednotku používáš, jestli px, pt, em nebo %. Každá má své použití, nejvhodnější budou v Tvém případě asi %.

Podívej se, jak máš nastavený prohlížeč (patrně MSIE). Zřejmě máš nastaveno na největší velikost a pak to blbne. Nechápu, proč chceš dělat text velikosti 10px. Vždyť ty blechy nikdo nepřečte!
Kit: 10b na widlích neni 10px, ale něco jako 10 bodů na palec (líp to vysvětlit neumim ;-)
Johny: Teď už je mi jasné, proč si to někteří webmasteři pletou a nastavují velikost písma na 10px i méně.
10 b je taky 10 pt nebo prostě "2" (v HTML) Nějak záhadně se mi to podařilo... ale objevila jsem další věc, s níž si nevím rady (dneska začínám:) I když mám všechno vlastní, použila jsem Theme (na styl písma a hlavně navigační panely). Jenže se mi místo toho "obrázku" objeví pole s červeným křížkem vpravo nahoře. Přitom jsem nahrála všechno potřebný.
10pt odpovídá 13px, což je vhodná velikost pro malé písmo, ale u Maca to neplatí. "pt" je proto vhodné používat jen pro tisk.

Přes úvodní stránku se prostě nedostanu. Kdy nás pustíš do zbytku prezentace?