LINKOVANI OBRAZKU?

Uskutecnuje WEBZDARMA linkovani obrazku? Do jakeho limitu? (vim ze spousta lidi ma obrazek na webzdarma a linkne-li ho, je videt...kdezto mne se zobrazuje KRIZEK:-(( )JAK TO?!
(btw:nechci pouzivat prostor pro shromazdiste obrazku, chci mit zde svou stranku ale nekdy se chci pochlubit svou fotkou verejne....)
<HTML>do 100kB neni problem</HTML>
pletu si hodnoty...takze jako pro debila - KOLIK je 100kB?...v bajtech... 10000 nebo 1000?....?
(ze pic o velikosti cca 18000 je krizek a pic o velikosti 60000 je videt jako obrazek...)
1
100 kb = --- mb
10
kurna...
100 kB = 100 * 1024 B = 102400 B
eh? jen do 100 kB? a to má bejt ňákej ftip?
ehm - moment.... 100kB celkem, nebo jeden obrázek?
100 kb jeden obrázek, aby se dal zobrazit i na jiném serveru než zde...
>ehm - moment.... 100kB celkem, nebo jeden obrázek?

blbej dotaz... mluvi se zde o linkovani (resp. hotlinkovani)... osobne si myslim, ze pro seriozni ucely je 100kb az dost :-)))

m.s.
Není mi to jasný o čem se zde mluví. Tazatel psal něco o fotkách na svým webu. To jako že se mi nenatáhne obrázek větší než 100 kB?

4Martin s.: Nevím, co je neseriózní na fotce, která má třeba 120 kB. Vím, optimalizujme a optimalizume. Stránka by se vším všudy neměla nikdy přesáhnut 100 KB, jinak je to otrava pro telefonisty, ale na ní mám jen náhledy a samotná fotka se mi otevře v novým okýnku a tam každej předpokládá čekání.

To fakt jako nefunguje víc než 100 kB?
Dodatek:

znovu přečteno ... trochu jsem u toho usnul ... aha ... furt si stojím za svou fotkou nad 100 kB, ale chápu, že hotlinky musej být omezený (jak jinak chcete zabránit dělání skladiště) ...

PS: Já mám svou fotku a jelikož je na výšku a stále si nedovolím dělat na větší rozlišení než 800x600, musí mít tedy rozměr 380x570, což se dá vpohodě vejít do těch 100kB a je-li to normálka fotka, tak rozdíl kvality od nekomprimované verze ani nepoznáte, takže do těch 100 kB se dá opravdu vejí.
tech 100kb je omezeni pro hotlinkovani - to znamena, ze je obrazek linkovan od jinud, nez z tveho weboveho prostoru. pokud se jedna o freehost, chapu ze te to netrapi, ale pokud by jsi byl zavislej na toku dat, urcite by jsi si to zakazal take a rad :-)))

>4Martin s.: Nevím, co je neseriózní na fotce, která má třeba 120 kB...
nemluvil jsem o fotce, samozrejme ze na tom neni nic divneho. ale neseriozni je tu fotku zobrazovat z jineho prostoru - pokud chces ukazat nekomu nahled, staci linkovat mensi velikost. imho uplne 'nejserioznejsi' je fotku umistit na html stranku (a treba k tomu pridat i reklamu:-) a linkovat misto obrazek.htm :-))) ale jak rikam, pokud neplatis traffic, tak je to jedno a jeste jsi nad tim mozna neuvazoval :-)

m.s.
4Martin s.: Beru, beru, beru. Vždyť jsem v druhým příspěvku napsal, že jsem si nevšim, že se mluvi o hotlinku a že jsem se opravil. Však jsem pak názorně předved, že 100kB je až až.
Len ako dodatok. S JPEG2000 dokazete stlacit fotku 1024*768 pod 100kB. Takze to absolutne nie je problem. Problem uz je len s pluginom, ktory nie kazdy ma. Resp. takmer nikto.
4Michal: Takze je to dost na nic :-))) Ale kdo chce dávat fotku v rozměru 1024x768 na web?