Pristupove prava

Nevedel by mi niekto poradit ako vo Windows NT 4.0 pomocou programu ftp zmenit prava pristupu niektoreho suboru na freewebe? FTP je jediny program, ktorym sa dostanem cez firewall. Momentalne mam pristup na internet iba z firmy (kedze sa nachadzam mimo republiky).
hm, zalezi na typu softu, ale většinou pravým klikni na soubor a properties, ale nevím proč zde měnit práva...!
Pouzivam iba ftp.exe z windows NT. Nic ine sa nevie dostat cez firewall. Je tu nejako zvlastne nastaveny.

Preco tu menit prava? Musim sa vam trochu ospravedlnit ze plnim toto forum problemami z ineho servera, ale bohuzial www.host.sk akosi teraz nefunguje. Stranku mam aj tu (pre istotu - ak Profinet skrachuje). Na hoste som si zakladal konto ked mal este neobmedzeny diskovy priestor.

Asi skoncim tu na webzdarma, ale zatial si chcem udrzat konto aj na hoste. Tak ak mi niekto vie pomoct, ...

Skusal som prikaz:
quote chmod 606 subor
presne ako to bolo v helpe na hoste, ale ftp server to nepozna. Zrejme treba nejaky iny prikaz (pripadne skratku). Skusil som: remotehelp a vypisalo to len prikazy do 4 znakov dlhe.
Hele, zkus třebas cute ftp (www.slunecnice.cz) logni se na wz a klikni na soubor pravym a dej properties...
Dik to bolo to prve co som skusal. Cute ftp si s tymto firewallom neporadi. Su tu dost okresane prava.
Tak zkus normálně přes web ozhraní pokud to jde, ale pochybuji, že s tím má firewall co dočinění...
Uz som na to prisiel: quote site chmod xxx subor

Zabudol som na site. Ono to potom nechodilo. Sorry Lukasiku.