Podporuje webzdarma FrontPage a návštěvní knihu?

Podporuje webzdarma FrontPage a návštěvní knihu?
FrontPage extenzions ? ... ne ne ne :o)

Radek
Podporujou to vůbec někde? Aspoň třeba na mujweb.cz?;-)
ser na fp jsou ijiné moznosti nez fp
> Podporujou to vůbec někde?

Slyšel jsem o jednom "FrontPage hostingu", ale za peníze, samozřejmě.

Proč samozřejmě?
Zatímco za PHP se jak víme neplatí, FP Extensions je made in Gates a ten jak známo zadarmo nehrabe.
Hele, proč se pořád navážíte do Microsoftu? Jestli vám vadí windows, explorer a word, tak si nainstalujte linux a pište ve VI. Konečně prestaňte závidět úspěch. Když se například windows naistalují pozorně, fungují bez poblému třeba rok a půl. Ale to se to musí instalovat dýl než půl hodiny.
>>třeba rok a půl
good jjjooookkkkkeeeeeeee
Co se dá na woknech instalovat pozorně?
Wokna by dokázala naistalovat i moje ségra! (9 let PC skoro neumí...)
SaLám : My se v tuhle chvíli nenavážíme do windows, wordu ani exploreru, my se navážíme do Front Pejdže.A musíž uznat, jestli máš alespoň trochu soudnosti, že to je snad nejhorší html-editor, co existuje.. A taky souhlasím s Lukasikem a nevim co to je pozorná instalace, která trvá déle než půl hodiny. Řekl bych, že délka instalace záleží spíš na výkonu počítače a na tom, jak dlouho se před každým odklepnutím next dloubeš v nose. Ale samozřejmě spoustu Mrkvosoftích programů používám, že. Člověk si prostě občas rýpne, jen tak pro radost:-)
Pisete nekdo v OpenOffice HTML editoru?
Ne, píši v textovím editoru, výjmečně v homesitu...
Znáte někdo AceHTML 5 Pro - je to docela dobrý editor.
->Lukasik: rok a pul; nerikam ze ne, ale jak dlouho ji to vydrzi?(jde o win 98, ted uz pro me shitsystem [mam winXP])
->hanyZ: Nejhorsi rozhodne neni (byl bych sam proti sobe,ze :-). Kdyz se v nem clovek nauci delat, tak je to mnohem rychlejsi nez notepad i nez 1stpage. Jiny jsem nezkousel, tak nevim.Jde o to, jestli si pri tom rypani v nose ctes, co ti to pise nebo se proste jen rypes. A to rypani (do M)... to je takovej ceskej sport... ale me uz to docela sere (pardon).
->DoubleThink: je placeny podobne jako anoweb. Ze by se platilo i za Linux .-)?

S tim wordem a windows sorry, ale mne uz proste prijde, ze cokoliv ma znacku microsoft je pro mnoho zaprisahlych odpurcu (treba muj byvaly ucitel) krajne odmita veci se znackou Microsoft jenom proto, ze je to Microsoft. Stejne vsichni nadavaji na wokna, prijdou dom a pusti si je, pak jeste explorer, word, excel a ke vsemu treba pouzivaji podlozku pod mys microsoft a hrnecek microsoft a... a... a... :-).
No dobře, nebudu se hádat. Každý má právo na svůj názor. Já si tedy také budu dále stát za svým názorem a to, že FP je paskvil, který kurví html. A s tou instalací jsi mě porád nepřesvědčil. Zkus uvézt nějaký příklad, jak jsi zasáhl do instalace, čímž jsi způsobil, že Win déle vydržely a byly stabilnější. A jinak rozhodně čtu,co mi Win píšou - třeba něco jako: "kopíruji soubory potřebné pro instalaci", "detekuji nainstalovaný hardware", "systém Windows nastavuje ovládací panely" nebo podobně.Zkoušel jsem do toho zasahovat,jak se dalo. Dokonce jsem na počítač mluvil, ptal se ho, jestli se cítí dobře,jestli ho nebolí nějaký registr a podobně jsem se snažil komunikovat a ten parchant nic!!....
Mno, když jsem měl 98 na P1 300 hz tak jsem to tak jednou za 2 měsíce reinstaloval, pokud jde teď tak mám win xp profi p4 1.4 ghz a je nutno tak jednou za půl roku reinstalovat...

98 padali i několikrát denně! Win xp jso vcelku stabilní...
Jinak opravdu mi řekni, co při instalaci se dá změnit, kromě naistalovanejch součástí a času?

SOuhlasím s hanyzem, F
P je opravdu prasárna nějvětšího stupně... A nejen že to dělal microsoft (i když mám vůči němu nemálo výherad) ale hlavně že ten výsledek je prasárna na druhou!

Jinak s kompem taky občas se snažím komunikovat jinak než přes klávesnici a myš, ale skoro nikdy neposlouchá:-(.
> ... jestli ho nebolí nějaký registr a podobně jsem se snažil komunikovat a ten parchant nic!!....

To bude nejspíš tím, že při instalaci nemáš počítač položen na značkovém vodním polštářku ... Win EasyStable Installer by Microsoft (R)

Radek
Win 98 mam na kompu nejmin tri roky a spadly za tu dobu akorat trikrat (vesmes pri uvodni instalaci), od te doby pohodicka. Zato Linux se mi jednou kousnul tak, ze jsem se modlil, aby to spravil tvrdej reset a nic se na disku nezkurvilo :-)

Frontpage samozrejme mrvi HTML kod k nepoznani, ale vyborne se v nem zarovnavaji tabulky (kdyz jsem linej odsazovat sam). A pro zacatecniky neexistuje lepsi editor.

Ja osobne preferuji NotesPad (vylepseny Notepad). Ale jsou i lepsi, treba PSPad (myslim).
Ad editory: FrontPage není rozhodně nejhorší. Psát v Notepadu mi přijde uchylný. Taky jsem to dělal a myslel sem, jak nejsem tvrdej, ale pak jsem přeci jen poznal, že když za mě editor dopíše ukončovací tag, nebo mi nabídne parametry, vloží styly, lehce navrhne kostru tabulky, tak to velmi urychlí práci (o přehlednosti v barevném odlišení ani nemluvě) a to je jen drobný náčrt dalších desítek užitečnejch vlastností (věřte mi, že když už váš web jde rozsahem do desítek stran, je dobrý mít editor, kterej vám třeba zkontroluje validitu linků a chyby v kódu. Sám používám HomeSite a je to to nejlepší, co jsem viděl.

Ad windows: Linux dobrý, ale jelikož jsem línej, používám Wokna. Při instalaci se člověk opravdu může dloubat v nose, jelikož Windows se ho zeptá akorát na to, jestli chce přidat hry, cliparty a podobný věci, který ovšem na samotnej běh nemaj vliv. Tohle opravdu nemá na vídrž žádnej vliv. To, co je důležitý přijde po samotný instalaci a to nakopání desítek novejch ovladaču a servicepacků, jinak vám to bude běhat blbě.

Btw. Já poprvé instaloval wokna dva dny a to jen proto, že mi zavěsily modem na zvukový zařízení a já se divil, proč mi to nefunguje, než jsem na to přišel a růčo ho převěsil na telefonní zařízení.

Jinak ale i tak mi přijde hloupý každej rok přeinstalovávat systém.
Btw. Mě už běží dva roky a jen občas pročistím disk a registry (teď ale nemyslím to Windowsácký čištění)