Problém s frame

Mám tu na Vás odborníky takový dotaz, respektive mám problém, který se Vám pokusím vylíčit: Udělal jsem si před časem (asi před dvouma měsícema) moji první stránku a dělal jsem ji ve FrontPage. Nejprve jsem VŮBEC nerozuměl vlastnímu html kódu (nebo jak to mám nazvat), ale pak mi kámoš dal aspoň malý základy, takže jsem přešel na AceHTML 5 Pro, kde se dělá víceméně v tom "kódu" a né přes normální editor. Vychytal jsem si tam, že při najetí myší se mi zobrazí jinej obrázek a taky to, že když jsem v nějaké oblasti stránky, tak je to tlačítko zvírazněno (pouze jinej obrázek). Pak mě ale bylo doporučeno přejít na framy a tak jsem tak učinil. Chvíli mi to trvalo, než jsem vůbec pochopil, jak se to rozděluje, ale vše jsem si vychytal jak jsem chtěl. Až na jednu věc a to tu, že se mi nezmění tlačítko na ten obrázek, což jsem měl před tím a nevím jako na to.
Jednoduše a prostě chci to, že když kliknu na tlačítko (tlačítka mám zvlášť jeden frame), tak aby se mi nejen načetl odkaz v jiným framu, ale i změnilo tlačítko. Možná to jde přes nějaký skript, ve kterých se absolutně nevyznám, nebo jsem si myslel, že by to šlo tak, že by se načetl zároveň i druhý odkaz těch tlačítek, kde by byl jen jinej html s požadovaným obrázkem. To jsem zkoušel, ale nejde mi to. Proto píši sem, abyste mi někdo PROSÍM POLOPATĚ vysvětlil, co s tím. Berte v potaz mou TOTÁLNÍ NEVZDĚLANOST ;-(... Ještě jsem slyšel něco o Divech, ale to vůbec netuším co to je, takže ani jestli se to dá tímhle vyřešit...
Nevěděl jsem ještě, do jakého fóra mám zařadit tenhle příspěvek, tak se předem omlouvám... Promiňte mi i to, pokud už se to tu někde řeší, fakt jsem nevěděl, pod čím to mám hledat...
Ve jménu mám i tu stránku, tak se můžete podívat konkrétně, co myslím.
Předem MOC DĚKUJI za rady a doufám, že se mi to podaří pochopit ;-)...
LinS.
Teď mi došlo to, že byla blbost psát tu mojí stránku do jména, takže mě za to prosím omluvte!
Dík LinS.
Lins pomoy mi ako vztvorit CHAT alebo Forum
Tvoja stranka sa mi paci
Robim vo Front Page
Tak mi napiš mail, a já Ti pošlu potřebný soubory (který nestahneš z mejch stránek) a to už zvládneš...
Fakt požij AceHTML, mě se daleko víc zalíbyl a tam se to dá taky dobře upravovat (ty soubory)
POMŮŽE MI TEDA NĚKDO?
JÁ VŮBEC NEVIM CO S TIM :-(((...
Předem DÍK.
LinS.
Já sem línej to celý číst, takže nevim, co chceš....
Rámy zásadně nepoužívám - ani už nejsou v módě, proto Ti možná mohu poradit, jak se jich zase zbavit. Tvoje stránka je evidentně nepotřebuje. Ty mezery mezi rámy působí značně rušivě.
To: LinS

Že rámy už dnes neletí, je hold krutej fakt, ale na druhou stranu věc každýho, jestli je má či naopak.

Tyhle programy jsou sice asi moc fajn, jako jak říkáš AceHTML, FP apod., ale není nic krásnějšího než si udělat vlastní zdrojovej kód třeba v NotePadu. Beru na vědomí, že jsi začátečník a jistě nebude na škodu, když navšívíš

www.jakpsatweb.cz

, kde BTW si přečti i o nevýhodě FRAMESETů

Petr
To Pert Bláha: Jasně, už mi bylo doporučeno, ale zatim jsem ten svůj problém nevyřešil... Líbí se mi totiž, že když tam chci něco změnit, tak to změnim jen v jednom html souboru a né v 50ti dalších, kdybych neměl framy. Zkus mi teda poradit PROSÍM co s tím!
Mimochodem FP už nepoužívám, dělá se mi v tom blbě... Používám AceHTML, kde dělám ve zdrojovém kódu (stejně jako ty v notepadu) a hned tam mám možnost se podívat, co to udělá když si překliknu záložku, kde se mi to okamžitě zobrazí. Já vím, dá se to dělat v tom notepadu a hned zobrazit v např. IE a pak dát jen aktualizovat, ale mě to připadá celkem nastejno. V tom AceHTML mám ještě možnost si vždy otevřít více souborů a když tam něco změnim, tak to má centrální uložení, atd atd...
To si myslím není až zas tak podstatné, jen mě zajímá, jak bys vyřešil ten můj problém... PŘEDEM DÍK LinS.
LinS: Frejmy se hodi opravdu jen v nekolika pripadech, uplne se na ne vykasli, CSS a PHP dokazi jejich funkci plne nahradit, vcetne editace jedineho souboru, nemusis menit 50 souboru, staci, kdyz napr. menu a spolecne casti webu prilozis pomoci php funkce include(), jeji pouziti je snadnejsi, nez frejmy
Takže mi doporučuješ přejít na CSS a PHP? :-((( To pro mě znamená další a další učení! ;-((( No nic, zkusim se do toho ponořiti a uvidíme, co s tim dokážu. Zatim o tom nevim ABSOLUTNĚ NIC, takže se tu budu asi ptát více. Mějte tedy se mnou do budoucna trpělivost ;-)...
No nic, tak já si jdu najít někde základy a jdu to zkoušet vytvářet...
Nebo snad znáš způsob jak ve framech vyřešit ten můj problém, abych se to nemusel učit ;-)?
I tak Ti děkuji ;o)!
LinS.
LinS: Nauc se to, neni to tezky ani slozity, kdyz ten princip pochopis, zjistis, ze je to 100x jednodussi nez framy