hodnotenie: micro.wz.cz

pomozete mi s mojou prvou strankou? no ze co by som mohol vylepsit a tak... na gombiky este nepozerajte, nejdu vsetky:o)
ako dam otvaranie noveho okna z javascriptu pri natiahnuti stranky? a musim tam dat potom reklamu?
Co na té stránce má být? Já tam vidím jen nějaký flash a pod ním reklamu. Kde máš tu stránku, se kterou Ti máme poradit?
Nejak ti nefunguji linx
Prohlížím to v Mozille, ale mám vypnutý Flash. Na animace nejsem zvědavý. Při návštěvě stránek provedených ve Flashi okamžitě odcházím.

V Lynxu je vidět jen:

[mIcRo] Counter-strike Clan Homepage
[EMBED]
WebZdarma.cz
Klikni
Povolila jsem tomu Flash (vivat FlashBlock :-)) a podívala jsem se... po vizuální stránce to jde. Myslím ovšem, že když je reklama uprostřed a stránka vlevo, vypadá to divně. Zkus tu prezentaci vycentrovat.

Flash je sranda použitelná třeba na nějaké ty přídavné grafické nádhery a hříčky, ale psát do toho text? Jak horizontální navigace, tak ty novinky v main jsou špatně čitelné, a navíc se to nedá zkopírovat.

Pro normální stránku je HTML/CSS daleko vhodnější. Dá se to i kombinovat, ale věnuj trochu víc péče uživatelům, kteří nemají na flash čas nebo náladu. Stránka by měla být použitelná i bez nějakého plug-inu v prohlížeči uživatele.

Mimochodem, přihoď do hlavičky aspoň nějaká metadata, třeba description a keywords. Tohle nemá jinak ve vyhledávačích šanci...

PS, hodně se mi líbí ta hláška ve sloupečku ClanWars :-)
To písmo se dost blbě čte - jednak je to njaký microfont a navíc v hlavním okně splýva s pozadím. A nedá se zvětšit!

Flash je zajímava věc ale dělat v tom celou stránky bych asi neradil. Já odsobně mám flash bloknutý, takže se mi původně zobrazila jen černá stránka :)

Pro jaké rozlišení to optimalizuješ? pro 1024x768 je to malý a pro 800x600 zase velký.

Hláška ve sloupečku clanwars je fakt SUPER :)))))
nj, viem... s tym pismom treba daco spravit. links pojde :o) dam tam aj detekciu flashu (ked pridem na to ako)

malo to byt pre 800x600... bude

flash sa mi paci. a nemeni sa stale ako cudne HTML nie?
HTML ve starších verzích na nových prohlížečích stále jedou, novější HTML a XHTML ve starých prohlížečích (byť omezeně) jedou také. Flash se IMHO mění každou chvíli. Vždycky přibudou nové vlastnosti, které na starších verzích nejedou. Navíc je spousta prohlížečů (včetně vyhledávacích robotů), které Flash neumí a zdá se, že ani nikdy umět nebudou.

Nemít Mozillu, tak ani nevím, na čem bych si Flash mohl spustit. Kromě toho mě stupidní animace, které se obvykle ve Flashi dělají, dohnaly k tomu, že mám Flash zpravidla vypnutý.
to je skoda... su aj stranky pekne spravene vo flashi. prichadzas o vela ked ho vypinas
Stránky, které nejčastěji navštěvuji, Flash nepoužívají. Nejčastěji totiž vyhledávám přes Google. Ten flashové stránky téměř nevidí a přesměruje mě na lepší.
Já jsem DOST VELKEJ ZAČÁTEČNÍK, ale už jsem taky pár stránek jako uživatel prošel.
Mě se osobně Tvoje stránka MOOOC líbí, mám rád takový ty animace, jenže ve flashi neumim a asi ještě dlouho nebudu :-(((, mám teď se svojí stránkou jiný problém...
Musím ale souhlasit s kritikou, že to písmo je fakt špatný, sedim od monitoru (17'' 1024x768)asi 20cm, mám své brýle a vidim docela kulový, musím zaostřovat, neboť mám již po celém dni oči unavené, takže by to písmo mohlo být aspoň větší, né-li zkopírovatelné... Ale navzdory tomu já takovým lidem jako jseš ty fandím a mě jako z takových 90ti% uživateli se to moc LÍBÍ až na to, že nacokoli kliknu, tak se nic nestane (mám IE5), jedině "Login", kde když to vyplnim, tak si to po sobě ani nepřečtu (to už jsem ale psal).
Vykašli se tady na kritiku flashe a vnímej jen ty podstatné problémy (musíš ale vědět, kdo ty stránky čte, abys to mohl nastavit podle toho(myslím třeba ten flash, či optimalizaci rozlišení)).
LinS.

PS.: Že mi někdo pomůže s mým problémem, je v fóru "Problém s frame"... ;-)
<HTML>Jestli obcas paris CS na GZ mozna se potkame... pak te zhodnotim ;)</HTML>
dik LinS. doma mam 486 s 800x600 14"monitor takze nemozem velmi ten text posudit =) a nemam internet... takze teraz som v internet kafe.
ps1: vo flashi je tazky iba zaciatok. (no a actionscript ale ten pri strankach velmi treba nieje)
ps2: viem, nejde vsetko... nieje dokoncena
ps3: uz nic ;)


Richard: GZ-gamezone? tam staci obycajne cs 1.6 al 1.5 ? to je server? rad by som s tebou zahral aj ked som skoncil s CS
To p3: Chlape, jestli nemáš doma internet a vše nosíš do iternet kafe a ještě k tomu máš tohohle stařečka, co jsi psal, tak před Tebou skláním HLUUUBOKOU POKLONU, protože na to bych asi neměl nervy!
Já vim, začátek je vždy těžký, chci se v tom naučit, ale ještě nemám moc času (přijímačky na VŠ ;-( ), ale o prázdninách se do toho zkusim ponořit ;-)...
typicky priklad temer nepouzitelne stranky. zezacatku jsem to zapl a videl jsem cerno. tak jsem cetl v diskuzi dal a zjistil jsem, ze je tam nejaky flash. ok, zapl jsem flash a podival se znova. jak jsem videl ten loading, tak uz jsem si myslel, ze to vypnu, ale nastesti se to stihlo driv nacist. vidim celkem neprehlednou flash animaci, ve ktere je strasne malinkate pismo, takze se mi to vubec nechce cist. klikam a nic. kdyz chci videt, co je nahore a polozky, tak na ne musim najet mysi a koukat do takoveho status-baru, kte je taky dost maly pismo. takze jsem nic jineho nezkoumal, vypl to, zapl zakazani flashe a hotovo.