Prihlaseni

Sem se chtel zeptat jestli vam to jde prihlasovat ...me totiz ne!!!
A nevim cim to je!!!
Mě to někdy jde a někdy ne, už několik dní. Což vylučuje možnost, že by byly moje stránky smazaný. Je to docela pitomý, když mám přípojku přes telefon. Jméno i heslo je správně, těžko bych to napsala blbě desetkrát za sebou.
Mám stejné zkušenosti, psoledních pár dnů to občas jde a občas nejde. Teď to nejde a ani si nejde zaregistrovat novej prostor.
Jsem na to stejne. Nemohu aktualizovat a ono kdyz tam mate soutez, tak je to na ...
Jo, už mě to pěkně štve. Byl jsem zvyklej aktualizovat web každý den a teď...!
>>Jo, už mě to pěkně štve. Byl jsem zvyklej aktualizovat web každý den a teď...!
Tak proč sis už dávno nenapsal admin systém:o)?
Proč? Protože mě to nenapadlo. Neviděl jsem k tomu důvod; navíc systém by mě omezoval (pokud by to nebyl rovnou nějakej správce souborů)...
No jo, já myslel pouze text že chceš aktualizovat, jestli celí tak nic no:o).
Taktéž, připojit se nelze. Nechal jsem si dokonce vygenerovat nové heslo a ejhle, zas to nebylo nic platné!!! Co se to děje?
A mimo jiné taky nejde zaregistrovat nový web, je to nějaké zmršené... :-(
ehm, ehm, je to nějáký pohnojený. Zkoušel jsem se přihlásit asi dvacetkrát a nic. Včera mi to šlo ještě bez problémů. Taky by na sebe mohly uvádět nějáké telefoní číslo
Tak to vypadá dost černě... s přihlášením atd... Registrace nového webu nefunguje...přihlásit nejde...chce to najít sídlo firmy a uspořádat linč!!!