Kde mám účet???

Nějak se mi nedaří zalogovat do účtu... přitom stránky stále fungují. Pro heslo znova si logicky poslat nemůžu. Navíc mi už cirka od pátku nešli číst maily (psalo to jakousi šílenou sadu znaků, bylo tam hodněkrát "error" :-). Doufám, že to není kvůli reklamě... 10 vteřin se totiž drží. (viz. diskusi "reklama"). No, tak se mějte.

SaLám
Mam ten samej problem, tak sem zvedavej... miloush
Mam ten samej problem: stranky mi normalne fungujou, ale nemuzu se prihlasit do administrace. Pro jistotu jsem si nechal zmenit heslo, ale furt ten samej problem: heslo i uziv. jmeno spravny, a presto me to nechce pustit dal :-(

petr
Mám stejnej problém. Tak jsem se po dlouhým uvažování rozhodl pro WZ, nahrál stránky a potom 3 dny nefungoval phpMyAdmin... teď sice funguje, ale nejde se do něj nalogovat, do administrace taky ne. Ach jo.
Můžu jen opakovat co jsem psala ve foru přihlášení... někdy jde někdy nejde, je to na pytel, když to mám přes telefon. A stránky si bez aktualizace fungují vesele dál...
Nemohu se dostat do administrace. Nejde to ani přes FTP. Včera stránky normálně fungovaly, ale robot nedával reklamy. Nešla aktualisace přes FTP ani přes webové rozhraní. Dnes odpoledne jsem přes FTP upravoval asi tři své weby. Čtvrtý jsem si nechal na večer a už to nejde. Co se děje. Zatím jsem se s něčím podobným u vás nesetkal nejméně¨rok!!!
Už jsem tady zas. V minulém příspěvku jsem psal, že se nemůžu dostat administrativně na své stránky, ale stránky fungují. Zkusil jsem katalog a zjistil jsem, že zmizely z katalogu. Zkusil jsm novou registraci se stejným jménem: ronoviny.webz.cz. Registrace proběhla normálně, jako by doména nebyla obsazena. Pak jsem již přes FTP aktualizoval své stránky a vše proběhlo bez problémů. Asi se smazala nějakým způsobem doména i heslo. Pokud to byl ale váš záměr pro porušení podmínek, sdělte mi to laskavě mailem. Já bych stránky přesunul jinam.
Nevím, ale byl asi nějaký problém s MySQL z tohoto serveru, konkrétně Webzdarma.cz.

Vy říkáte, že nejde administrace a já říkám, že nešlo diskuzní fórum, ale administrace mi šla.

Uvidíme co na to řekne Míra.

Tomík.
v ty dny (7-8.9) se mi nacitaly stranky wz.cz 5 minut (normalne tak 1-2 sekundy)
neslo forum ftp adminisrace atd... (mira asi neco upravovoval a trochu se to nepovedlo)
Dneska se to zase pomalu načítá většinou až na druhý pokus.
Je to trosku pomale no.