Hodnocení: 8azsprazska.borec.cz

-Proč myslíš že Flash je slabota?
-co myslíš pdstránkou?
-Co bych měl dát do odkazu o webu?Je to nutné?

-Ve statovém řádku to vadí i mně....
-V rámech ten odkaz je HOME
-Jak bych měl udělat tu fotku?
-Bez tabulek by to dělalo bordel

DÍKY
Flash jsem neviděl. Musel bych ho nejprve spustit kliknutím a to se mi nechce. Flash není součástí webové prezentace. Je to jen grafický doplněk. Je šílenství dělat navigaci prostřednictvím Flashe, přotože Tě nikdo nenajde. Google Flash neumí a ani v blíské době umět nebude.

Jestli celá Tvoje prezentace spočívá v tom Flashi, tak se omlouvám. Napsal jsi však "PROSÍM O HODNOCENÍ TĚCHTO MÍCH STRÁNEK". Kdybys napsal "Prosím o hodnocení mé flashové animace" (pokud možno malým písmem), bylo by to o něčem jiném. V tom případě bych nehodnotil. Hodnotu flashové animace posoudit nedokážu, protože ji obvykle ignoruji aniž bych ji spatřil a jdu ze stránky pryč - podobně jako spousta dalších návštěvníků.

Na každé www stránce by měla být nějaká informace - nejlépe text. Kvůli tomu se weby dělají, ne?

Tak to z toho stavového řádku vyhoď. Proč máš napsáno "Neoficiální stránky třídy 8.A", když jinde máš "oficiální"? Nezapomeň, že právě text z hlavního rámu bude indexován do Googla.

V levém rámu to je, ale v prostředním ne. Když se někdo dostane přímo na prostřední rám, tak nebude vědět, jak dál. Další z mnoha důvodů, proč se rámů zbavit.

Fotku zmenši v nějakém grafickém editoru a udělej ji jako klikací odkaz na plnou velikost.

Jde to i bez tabulek, podívej se na http://alistapart.com/articles/customcorners/
Ale ten Flash neni jen Animace je to celej web.....A do Google to ani dávat nechci sou to soukromý stránky
Kočka není pes a Flash není web.

Chtěl jsi názor na web - ten je mizerný. Flash nechť hodnotí někdo jiný, mne nezajímá. Ostatně sám píšeš, že to jsou soukromý stránky, tak ať Ti to ohodnotí skupinka, pro kterou jsou určeny. Zajisté se jim to bude líbit.
A kdybych udělal jenom Flash menu?
Navigace čistě ve Flashi je největší zrůdnost, jaké se můžeš dopustit - jak se na tom webu budou pohybovat uživatelé, kteří Flash prostě nemají nebo nechtějí?
Maj proste smulu :-)
Asi to taky tak vidim....
:-(
Můžeš udělat menu ve flashi, když na tom trváš a dole udělat alternativní textové menu a je to... Koza se nažere a flash zůstane celý :-)