webzdarma.cz - perfektní

Jak jsem se tak pročítal diskusním fórem, povšiml jsem si, že většina reakcí pokud nebyla technického rázu, byla negativní.

Lidé si stěžují, že jim admin smazal stránky. Nevím zda to udělali, ale kdyby možná nejprve napsali adminovi mail, kde by vše vysvětlili popřípadě se omluvili za věci, kterých si nevědomky nevšimli, možná by se potom, neříkám hned, admin slitoval.

Když ale někdo hned začne řvát, že admin nerozezná to a pak zas to, ani se Mirovi nedivím.

Myslím si, že WEBZDARMA je perfektní freewebhosting. Vše funguje tak jak se na freewebhost sluší a patří. Někdo by možná měl námitky, ale jak se říká: "Za málo peněz, málo muziky." Jedna malá reklamka na stránce nikoho snad nezabije. Jedna reklamka za 50MB, php, mysql a email je snad až moc málo. Různé obcházení a schovávání mi přijde jako nehorázná drzost.

Komu se nelíbí podmínky, ten ať si doma nainstaluje Personal Web Server nebo Apache a ukazuje svoje stránky kamarádum.

Tímto chci poděkovat adminovi za to, co dělá. A že to dělá perfektně. Jako freewebhost mu odpouštím každý výpadek. Veřím, že to nedělá schválně.

Pivo231

PS: Odpusťe si mentální připomínky, já to myslel úplně vážně. Umít totiž i ocenit a ne jen nadávat.
Souhlasim
Mno, pár kladných příspěvků tu bylo, ale velice pomálu... Jinak ve většině souhlasím... Řekl bych že WZ je nejlepší freehosting u nás!
Ale s tím mailem, tak by ti tak akorát neodepsal...:o).
A jen těžko by to obnovoval, jednou jsem se snažil získat jeden soubor který jsem si omylem z webu smazal ze zálohy... Ale míra a jěště jeden (zajíček nebo tak nějak:o)) se na mně vykašlali že se kvůli jenomu soboru nebudou hrabat v záloze...:-(.

Ale což já jsem na mírově straně, poruší li podmínky hrubě okamžitě nelítostně smazat! Poruší li je nevědomky nebo jen trocha dát tak 14 dní na opravení, jinak ať jde taky do ....
Hm... musí se ale rozeznat nevědimky a naschvál. Já mám na svých stránkách redirekt přes reklamu, protože jsem si nikde nepřečetl, že se to nesmí. Sice jsem se registroval už před rokem, takže připouštím změny v pravidlech, ale na to by měl upozornit spíš admin e-mailem. Nicméně alespoň malé varování, třeba na týden, by se hodilo všem.
No a na závěr se přiznejte, kdo si čte všechny licenční podmínky, povinnosti a zákazy (podotýkám, že se to může najít i např. na lístku na fotbal nebo do kina). To stejný je i na internetu.

SaLám
Souhlasim s pochvalnym prispevkem. A jsem rad, ze se tady sem tam nejaky objevi, protoze je skutecne trapne, kdyz se lidi ozyvaji jenom tehdy, kdyz neco nefunguje, a funkcni stav berou jako neco samozrejmeho. Ono to ofsem samozrejme vubec neni a da to hodne prace. Diky, Miro.
hm, ja je nectu, ale na WZ je přečetl:-).