Jak ve flashi udělat odkaz do určitého rámu?

Omlouvám se, vím že je tento dotaz mimo, ale pokouším se udělat stránky ve flashi a nevím, jaký kód musím napsat, když chci, aby po kliknutí do menu se odkaz otevřel např.v rámu pojmenovaném tělo.Díky za odpověď
Co je na tom sloziteho? :o)

getURL ("http://www.tvujweb.cz/spinavanoha.php", "tvujram");

Hned ta kolonka pod tim jak davas to url tak tam napis jak se jmenuje tvuj ram kam to chces. :o)
))))))Flash se nedela na ramy....Flash se rozdeluje na snimky....Ty si predtim asi pracoval s nejakym editorem HTML kterej pouzival ramce...Radim ti precist nejakou knizku nebo nejakej clanek o tomhle....Když tak mi můžeš napsat na ICQ 191-036281
He jo na snimky ze bych ho spatne pochopil pane ondro vyjadrete se k tomu :o)
Tohle funguje normálně na rámy, tak asi ve Flasi to nejde, nevim, ale zkus to.
Napiš např.:
<a href="odkaz na soubor" target= "jméno určitého rámu např.: to tvoje Tělo">blablabla</a>
A odkaz se otevře v tom rámu, jakým potřebuješ.
Asi chce Ondra s Flash animace ve flashi vlozene do stranky jako menu otevrit okno ve vedlejsim ramcu.Jo jde to tak - Kapitan Nemo

















































































































































































































































Ty mas co radi koprivo' :O)


















































Joo
Jeje to je vuul :o))
To teda jo. A jakou to mluví řečí, vůbec mu nerozumím...:-)
na indos.cz je jen parta pubertálních buzmenů, taky bych jí na fóru nejradši zakázal
Anti IE:Pokus si četl co píše tak chce udělat stránky ve Flashiiii!A tam se rámy nedělaj....Vol*............A i v HTML se docela vynechávaj za tabulky,,,,,

CHYTRÁKU
>A i v HTML se docela vynechávaj za tabulky,,,,,

...a tabulky už se dneska docela vynechávaj za DIVy. To jen tak na okraj :-)
myslim spropojením PHP..huso
Heh prej huso :o)) Tomu rikam zdvorilost. Jeste aby ne ten nick mluvi sam zasebe ze ano neznam koprivu co by nepalela krome hluchavky :o)) Hele ted jsem si vzpomnel jak jsem bydel na vesnici tak jsme chovali husy a davali jsme jim k snidani Koprivi ze by tvoje rodina :o))))