MySQL databaze

Za jak dlouho po registraci zacne byt aktivni MySQL databaze? Uz jsem nastavil v administraci databazi na aktivni - vyskocilo mi jmeno i heslo (ktery jsem i uspesne zmenil), ale za zadnou cenu se nemuzu dostat do PHPmyadmin :(

Prosim poradte.

Caues Tekki
Tak nic - uz to funguje i kdyz jsem musel restartovat pocitac.
Diky

Tekki
Wow... Tak to se ti povedlo, takovjhle blábol jsem zas dlouho neslyšel, dostal jsi mě zas ze židle na zem...
Ty me taky Lukasiku :o)

Radek
A co jsem já řekl:o).
> A co jsem já řekl:o).

Wow... Tak to se ti povedlo, takovjhle blábol jsem zas dlouho neslyšel, dostal jsi mě zas ze židle na zem...

Radek ;~)
Tak si zajdi k usnimu (nebo spis k ocnimu) mily Lukasiku. Koukam, ze musis mit komentar uplne ke vsemu......
jj, sorry ale rici ze mi diku restartu PC se nahodila mysql DB na wz.... Tak sorry jestli jsem tě naštval, ale přišlo mi to minimálně dost ujeté...:o).
No tak rozhodne jsem tim nemyslel, ze se mi po restartu myho PC nahodila databaze na serveru... to sorry, ale to fakt ne... Jenom jsem konstatoval, ze mi zaclo fungovat prihlaseni po tom co jsem restartoval pocitac, protoze jenom vypnuti a zapnuti blbyho explorera nepomohlo a trochu me stvalo, ze se pres pul hodiny snazim pripojit a porad to nefunguje.

Kdyby sel ten prvni prispevek smazat tak bych to udelal, bohuzel to nejde (nebo aspon nevim jak) a tak jsem tam napsal, ze uz je to v pohode, aby se tim nikdo nemusel zabyvat. Jak je videt, tak se tim nekdo zabyvat musel a dokonce ho to dostalo na zem .... doufejme, ze si pri tom padu moc neublizil....

Jo trochu jsi me nastval - omluva se prijima. :-)
Jp tak dobře, ale ať ro čti jak chci, vždy mi tam prostě výjde že pomocí restartu se ti rozhodila DB;).

Lukasik