Výměna reklamních ikonek

Nabízím výměnu reklamních ikonek za účelem zvýšení PR http://javascript.webz.cz. Máte-li zájem tak pište
a co zaklady html za zive, to byl boj co? ;))
Člověče, ty si snad děláš prdel ne?, jak chceš nabízet výměnu linků na zvýšení GPR? Na stránce "katalog.php3" máš asi 100 - 110 odkazů, na ostatních stránkách to vypadá asi tak o 5 odkazů méně. Vezmu-li v úvahu, že většina odkazů navíc směřuje zpět na tvůj web, tak kolik GPR mi asi tak na jednom odkazu předáš?. Toto může být užitečné akorád tak pro weby, které nemají žádný, nebo max 1 GPR, což ovšem zase ty zřejmě nebudeš tak nějak logicky asi ochotem vyměňovat. Navíc, kolik myslíš, že ti, případně tvým partnerům naskáče z výměnných odkazů? Aby ses pak nedivil, až tě Google klepne přes prsty a ty se se zvým GPR navíc ještě rozloučíš. SEO není jednoduchá věc, na to musíš mít opravdové zkušenosti... Za jak dlouho dokážeš stránky dostat na konkurenční slova na přední pozice v Google - řekněme na standardních cca 400.000 konkurenčních linků alespoň na první stránku?
Byl, ale hodně jsem se toho naučil a hodně věcí pochopil :) Nemůžu si stěžovat :)
A na mojí otázku mi neodpovíš?
Simon Grimmich ..mas docela fajn web...par veci sem se z neho naucil .. ;)) naky dodatky v HTML a CSS... JS me nezajima tak to sem necetl a PHP..mohl bys to vice rozepsat? Tvoji ikonku hodim na vsechny svoje weby (5)