Převod PHP na HTML

Zdravím - nevíte někdo link na nějaký prográmek který mi převede PHP kód do HTML aniž by si do zdrojáku ukládal nějakou reklamu na sebe?
myslíš zápis:

echo "blablabla";

na:

blablabla

?

Není jednodušší si to nechat vypsat samotným PHP?
napr. php.exe

tedy pokud vychazime z predpokladu, ze tu "nejakou reklamu" ti do html nasledne vklada webzdarma.cz
nejjednodušší zobrazit si zdrojový kód a uložit stránku jako html, nebo přímo z prohlížeče uložit jako stránku html. (pak to můžeš upravit, vyhodit reklamu atd)
<HTML>me prijde jednodussi:
php.exe soubor.php >> html_vystup.html</HTML>
Ne, myslím když mám dejme tomu katalog o dejme tomu 20 podsekcích a těch 20 podsekcí má 20 sekcí a pod každou sekcí je napsáno blablabla nebo blebleble tak, aby jsem to nemusel celé 400 ta krát rozkliknout, zobrazit zdroják a uložit ho, tak proto by jsem potřeboval program který by to udělal za mě. (vše propojeno z databází na localhostu). Existuje třeba Httrack nebo teleport ale ty ukládají do zdrojáku svoje loga které já tam nechci.
Tak ty loga pak vyhazej, vzdyt je to jednoduchy..
Tak to můžu rovnou ukládat zdroják po zdrojáku, podívej se na kosek.cz a jakpsatweb.cz mají tam odkazy na stáhnutí celého webu a pochybuju že by se jim to chtělo dělat ručně.
aneb "jak psat dotazy, aby je vsichni hned pochopili" :o)))

to jsi nemohl napsat rovnou? proste v cemkoliv napises script, ktery proleze vsechny stazene stranky a tu reklamu z nich vyhaze. a pokud neumis programovat, tak si nekomu rekni.