Kritika: www.mope.wz.cz

Perte to do mě! Snesu všechno. Snad to přežiju :-)
Je to dobry...
Je to fakt pěkný. Mým snem, je taky udělat internetovej obchod.

Petr
No já bych ty tři tlačítka v horní liště dal spíš bez borderu a buď s průhledným pozadím nebo s pozadím se stejnou barvou, jakou má pozadí horní lišty.
Můj první dojem je takový, že by to mohlo být hezčí...

Logo (s linkem na hlavní stranu, chválím) se vizuálně moc nehodí vůbec k ničemu na té stránce, vypadá to trochu cizorodě.
O těch třech tlačítkách platí to samé.
Velká nevýhoda takových cize vypadajících obdélníčků je imho v tom, že na uživatele intuitivně působí trochu jako bannery.

Chtělo by to doladit barvy. Všechny se sice pohybují někde kolem modré, ale to ještě neznamená, že se k sobě navzájem hodí...

V hlavičce (vedle loga) by kromě názvu webu mohlo být výrazným písmem zopakované ještě jeho zaměření (napsáno už v title, taky chválím), tedy "internetový obchod".
Případně tam ještě někam narvat pojmy jako "kosmetika, čistící prostředky"- aby člověk nemusel ani zlomek sekundy přemýšlet, kde se octl.

Nějak mi neštymuje ten gigantický jpg (bez altu!) uprostřed hlavní stránky. Navíc je na tom obrázku zřetelně vidět dost bezohledná komprese :-(
Co takhle mít uprostřed domovské stránky aspoň nějaký textový obsah jako "tohle je super-skvělý-ultimativní online obchod, výhodné ceny, tisíce děkovných dopisů, blablabla"?

pohled do kódu:
Na co je tam dobrý ten frameset?
Chybí tomu DTD :-(
Zdroják je typicky tabulkový a zastaralý - je to plné různých B, BR a nedělitelných mezer. CSS tam není skoro žádné, a přitom by se tím dalo účinně zbavit všech těch alinků, vlinků a bgcolorů.
Vyčerpávající. Do nejmenšího detailu. :))) Ale souhlasim s tim CSS, je to zbytečně dlouhý.