Reklama v rámu !

Mám problém, nemůžu dostat reklamu z levého rámu, když dám reklamu na všech stránkách dole. I když je nahraju znova, furt tam je. Podívejte se http://www.technicsweb.wz.cz . Když budete v tom, tak mi i i můžete zkritizovat. Díky Jiwecek
Nastavení >> Vkládání reklamy >> Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru
hezkej web... skoda ze je v mozille firefox nepouzitelnej. neco s tim udelej, z menu jsem videl jen prvni dva odkazy...

a nevim, cemu se divis, ze mas reklamu i v levem ramu (je i v pravem) -> vkladani reklamy dole = na vsech strankach dole. V tento okamzik je tedy vse tak, jak ma :)
Co se designu týče, tak celkem líbivej web :)...

Když přepneš velikost písma v IE na největší, tak to menu je nějaký osekaný!

Chybí DTD, víc metadat by neškodilo.

Na můj vkus je to přetabulkovaný a je škoda, že tam není ani řádek CSS!
No ja wim, no. a co mi teda radite ? Co mam s tou reklamou delat ?
mas nastevene vkladani do vsech stranek dole, a mas ji vlozenou do vsech stranek dole. to je zatim teoreticky spravne.

Ale asi ji chces dostat pryc z ramu -> administrace -> vkladani reklamy -> vkladat nahore + vyplnit jmeno stranky, do ktere se ma vkladat (sedelo by to na ten index.htm ci co mas za uvodni stranku) -> potvrdit + prehrat vsechny soubory, ve kterych reklama byla a ve kterych ji ted nechces, proste pokud mozno, tak vsechno...
ok, tak asi udelam uvodni stranku se "VSTUPTE" :-(((( Moc se mi to nelibi a neni to profesionalni, ale lidi se snad z toho nep*rou. No nic jinak dik