ODKAZY VEDLE SEBE

mam na hl. strance odkazy nekolik fotek a radi se mi samozrejme pod sebe, ja bych chtela aby se radily vedle sebe, prosim co mam udelat?Diky
Proboha z čeho ten kód vylezl? Aha Microsoft Word 9. A to se radši nezmiňuju, kde je ten meta tag umístěnej.

Mezi tagy a href (odkazy na fotky) jsou zamíchaný koncový tagy /div. Když je odstraníš, tak to bude vedle sebe.

P.S. pro Freyu: konečně vidím stránku z Wordu ;-(
A názvy těch obrázků bych udělala bez mezer, teček a čárek, a naopak těm odkazům diakritika chybí.
jop diky, pokusim se,
jop zatim se vazne ucim a tak proto ve wordu, nejak jsem se s ftp jeste neseznamila, ale mam to v planu:-)
diakritika mi chybi, protoze jakmile ji tam nahazu tak se to nezobrazuje a pise to chybu
jo zobrazi se to vedle sebe, ale je to dost nahusteny, jak mezi tim udelam vetsi mezery?
dik
dej je do neviditelný tabulky
a tu vezmu kde ?
diky
> jop zatim se vazne ucim a tak proto ve wordu, nejak jsem se s ftp jeste neseznamila
- co má způsob přenosu společného se způsobem tvorby?

>dej je do neviditelný tabulky
...nevidím důvod dělat to zastaralým a zbytečně složitým postupem, dokonce ani v tomhle případě.

Tenhle kousek kódu (patří mezi <head> a </head>) udělá všem odkazům na stránce malý vnitřní okraj:

<style type="text/css">
a {padding:3px}
</style>

Rada: už NIKDY nepusť Word k čemukoli, co má něco společného s webovými stránkami! Oddálíš tak konečnou zkázu internetu ;-)
hehe

www.jaknaweb.wz.cz

kdyz uz xces tvorit z MS produktu tak si na to vem FRONTPAGE ale WORD nech na psani textu :))) a ukladej jako *.DOC ...

mimochodem jestli se chces naucit tvorit stranky tak navstiv vyse uvedeny odkaz a zkus nejaky HTML EDITOR (ACE HTML 5 PRO, MACROMEDIA HOMESITE, GOLDEN HTML ....atd.)


Hodne zdaru, da to praci, ale vysledky se dostavi a pak z toho budes mit jedine radost ;)
jeste lepsi odkaz je http://www.jakpsatweb.cz ;)
-->To 22k

www.jaknaweb.wz.cz


Tam by se naučila asi pěkný .....
njn sem si to spletl sry ;))

sem myslel puvodne www.jaknaweb.com a www.jakpsatweb.cz


prisaham ze kdyz sem to psal, ze jsem nebyl pod vlivem drog, ale pouze unaven z prace ;)
22k: hele me se to obcas taky stane, ze automaticky misto .cz napisu .wz.cz :)