Nastavení vlastní chybové stránky

Možná je to blbost, ale kdysi dávno jsem nekde na WZ narazil na info, jak nastavit, aby pokud je na vasem webu odkazovano na neexistujici stranku, tak aby se zobrazila vami definovana stranka s chybovym hlasenim.....ale ted to nemuzu najit...poradil by mi nekdo? Dekuji :)
.htaccess:

ErrorDocument 404 /404.html
Ehm...mohl bys to trochu rozvest....parkrat jsem tu zahledl povidani o .htaccess, ale vubec netusim, o co jde...
Je to soubor, proste ho vytvor a vloz tam ten kod, to 404.html je ta chybova stranka.

tvorba-www.bravepages.com
Mně to prostě nefunguje...

Vyrobil jsem .htaccess a nahral ho do rootu... (ErrorDocument 404 /index.htm) ...pak zadam treba petrsweb.wz.cz/blabla.htm a zobrazi se jen standartni chybove hlaseni... Nevite prosim nekdo, kde je chyba?
Asi by tam melo bejt ./404.html .. sorry
Ted jsem to zkusil s tou teckou a po zadani neexistujici adresy se objevi bile okno a v nem text ./index.htm - tak ja uz fakt nevim co s tim...
Nemůže to být mým IE6?
A mas ten soubor pojmenovanej skutecne .htaccess? A neni divny davat index jako 404?
Muze to bejt v IE.. Windeathze jsou nevyzpytatelny...
Ja to tim index.htm jenom testuju.... je pojmenovanej spravne, kontroloval jsem to.....ach jo......
Pak zkus jeste absolutni cestu....
Ted jsem to rozbehal, proste to asi nebere index.htm, fakt nechapu...
A jeste jedna zajimava vec - kdyz jsem to chtel presmerovavat do index.htm, tak se mi misto chybove hlasky WZ zobrazovala standartni chybova hlaska IE...


KAZDOPADNE DEKUJI ZA POMOC!
Ta cesta k tomu 404.html je blbe...

má to být:

soubor .htacces:
ErrorDocument 404 404.html

(prostě bez lomítka před tím 404.html)
to lomitko tam mam a vse ok
Mne to taky chodi s lomitkem!
Nevim proč ale prostě sem to nepochopil.Mohl by mi někdo vysvětli polopatě jak to udělat?Vytvořil jsem soubor .htacces a co teď s nim?Mám soubor jménem 404.html .Jak to mám dát dohromady?Díky ;- )
tak tam proste napis
ErrorDocument 404 /404.html
Já to prostě nerozchodím(?).
Vytvořím soubor s názvem .htacces
Napišu do něj ErrorDocument 404 /404.html
Vytvořím soubor 404.html

Co je tu špatně?
Podporuje to vůbec .wz ?
a mas ten soubor vubec na serveru?
a mas k nemu nastavenou spravnou cestu? ptze takhle bys ho musel mit v rootu
Jaj, chybovka - než tu jsem rozběhala...

1) No, první věc - ten soubor se má jmenovat .htaccess , nikoli .htacces
2) Tohle asi děláš správně - zapíše se ErrorDocument 404 /404.html (404.html je adresa chybové stránky)
3) Je více než na místě mít soubor 404.html (nebo jakýkoli jiný - ten, který je uvedený v .htaccess) na serveru - pokud možno v rodičovském adresáři...
4) Pak jsem ještě slyšela, že by chybovka měla mít nějakou min. velikost - ael to nemám ověřené a už vůbec si napamatuji, jakou... ^^
Ale kam mám napsat to ErrorDocument 404 /404.html ?Co se skrývá za slovem "soubor"?Složka s názvem .htaccess?

Tomu bodu 2 vůbec nerozumim...Jak zapíše se?
Chjo, začínám trpět syndromem našeho matikáře (proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...)

V administraci dej "Správce souborů" -> nahoře, ještě nad seznamem složek a souborů máš "vytvořit adresář/soubor". Tak vyber vytvořit soubor -> jako název dej ".htaccess" -> otevře se okna, kam se zadává kód - tak tam napiš "ErrorDocument 404 /404.html"
MartinX: proc by se asi slozce rikalo soubor? aby to bylo zmateny a nikdo nevedel, o cem se mluvi? v bode 2 se rika, ze do souboru s nazvem .htaccess vlozis obsah ErrorDocument 404 /404.html.
Jo a když jsem vytvořil v kořenovém adr. složku s názvem .htaccess a do ní složku s názvem ErrorDocument 404 a 404.html .A do složky ErrorDocument 404 jsem ještě jednou zkopnul 404.html,tak mi nefungoval index.php

-koř adr.
-.htaccess
-ErrorDocument 404 , 404.html
-404.html