rozhazene CSS

zdravicko,
mam takovej problem s CSS. Na strance www.maddox.cz pouzivam pro zakladni formatovani CSS layout. Jak jsem ale zjistit, v nekterych pripadech se mi to nejak rozhazi a nevim, cim to je. Doma to mam ve vsem v pohode, takze to tezko muzu nejak testovat. Proto bych vas poprosil, jestli by jste se tam nejukli a kdyby jste to meli taky rozhazeny, zkusili vypatrat, cim to je...

ukazka rozhazenyho layoutu je tady: http://www.hoof.wz.cz/mad.htm

Diky moc!
Nic se nerozhazuje
IE 5.5 je nevděčná mrcha... bohužel, tady u sebe ho nemám nainstalovaný, abych to mohla otestovat :-/
Tak si ho Freyo stahni, videl jsem to nekde ted na blogu, asi 9 mb zipko ze slunecnice ... IE3, 4, 5.01, 5.5 ;))
Problém je v tom, že "moudrý" Windows ti nedovolí nainstalovat starší verzi IE, než je ta současná.

Je to docela pochopitelné, protože jádro IE je používáno jako hlavní zobrazovací engine v celém Win.
#lama >> heh, tohle jsem si někdy včera nebo předevčírem taky stáhla, ale k instalaci jsem se ještě nedokopala...
Ale prd instalace, jen export z raru a spusteni exaku ...
Jinak icq? No ... stejne du pryc ;)
No mě se to teda nerozhazuje. Ale pamatuju se, že zrovna nedávno, když jsem se na tátovo notebooku koukal na svojí stránku, tak to tam taky bylo mírně rozházené. A bylo to právě na IE 5.5
to je prave ono... ja doma nemuzu nainstalovat IE5, jelikoz mam IE6, takze na to ani nemuzu prijit, cim to je. Vypada to, jako by se nevesly vedle sebe 2 DIVy a tudiz se jeden z nich posunul dolu, ale s jistotou to tvrdit nemuzu, pac jsem to opravdu nevidel. Pritom v rozmerech tech DIVu jsou jiste rezervy a ani jejich obsah netvori prilis siroke objekty (obrazky).
Muzes to nainstalovat, ty to vlastne nenainstalujes, jen to extraktnes a spustis ...
neni to rozhazeny ( a mam MyIE2 )
add lama: jo, k plne spokojenosti pouzivam, pokud mluvime o tom samem. Kdysi o tom psal yuhu, ale to uz je davno. Kazdopadne problem byl, ze po instalaci (rozbaleni) nesel program spustit -> pokud to bude nekomu delat, tak staci prejmenovat (jakkoli) exe soubor a stejne pak take soubor ".local" nebo co. od te doby 0,0 problemu.
juneau:
1.jsem #lama (potricate)
2. Nejste ten mistr republiky v nhl?
3. Mne neslo jen MSIE4 jinak vse ok ...