CSS dizajn

Chtěl sem přejít z tabulkovýho dizajnu na CSS,ale při nastavování šířky divů pomocí procent mi to hází chyby. Hlavička nastavená na 1OO% má stejně na pravim okraji pár pixelů místa. Stejnej problém nastavá i u levýho a pravýho menu... vždycky maj s prostředním divem pár pixelovou mezeru...
Dělám něco blbě nebo je to prostě nějaká chyba kterou neovlivnim?
1OO nebo 100 ;)
Jinak udelej tohle:
body, html {margin:0; padding:0; height: 100%; width: 100%;}
Na www.antikove.wz.cz je prvni pokus.
Jedná se o první fázi( to jen k těm barvám atd..)

Takže jak vám to šlape připomínky, nějaký chyby co se vám nelíbí?
Errghhh! Tedy občas mě některé stránky opravdu ohromí! A tady vážně nemohu mlčet.

Barvy: Nebudu znevažovat tvůj vkus, ale modrý text na červeném pozadí a k tomu vyblitá zelená... Mno nic. Doufejme, že je to jen díky té první fázi, ačkoliv mi nějak nedochází, co tohle kódové označení pro mix barev vlastně znamená.

Vypadá to, že s těma šířkama v CSS ještě trochu válčíš. V IE je to sice v pohodě, ale moje drahá Mozzila (Rudá panda) už na to má trochu jiný názor. I při rozlišení 1024x768 jsou stránky pořád nějaký ujetý (za obrazovku). I přesto, že tvůj sensibilní skript velice správně vykřikl rozlišení, jaké používám.

Ovšem vždycky platí, že důležitější je obsah než forma. Asi proto tu raději žádný obsah není...?! Možná mi nějak špatně funguje modem, ale ať jsem kliknul kam jsem kliknul všude na mě koukalo velké NIC! Když už na internetu na něco zveřejňuji odkaz, tak pokud možno zařídím, aby to něco taky existovalo..

Aby to nebylo tak depresívní - alespoň vím kdo má svátek a že je večer - toho bych si asi opravdu nevšiml:/

Děkuji za nevšední kulturní zážitek!

Jo a proboha! Přátelé! Vážně mě dokáže rozladit, když se mi neustále otvírají odkazy v nových oknech! Až budu chtít otevřít něco v novém okně, zařídím si to sám, díky.
Ehmmmm, ja sem potřeboval vyzkoušet PRÁVĚ ty rozměry a jak se to komu zobrazuje:))
Jinak díky:)))))