Nevim kam to zařadit....potřebuju poradit

Když přispívám do místního fóra pod jménem Béďa Trávníček, zobrazí se mi za nim "(---.eurotel.cz)", od kterého mám připojení. Jak to mám udělat aby se mi tam zobrazila odkaz na mojí stránku?
?
Už nepotřebuju poradit. Soráč že jsem zbytečně vytvořil novou diskuzi!
Pro ty co mají stejný problém, jako sem mel ja, pravý horní roh-přihlášení a přihlásit se!
v pc som si vytvoril www ale neviem ako ju mam dat na web? v info tam pise ze Na administrační stránce ale ja tomu nechapem ze gde?
beda travnicek... musis se prihlasit zde na wz ....do administrace toho webu potom se ti to tu bude zobrazovat

peto5o
kdyz se prihlasis tak dej spravce souboru nebo co tam je a tam to nahrajes
No přihlásíte se, potom dáte "správce souborů". Najedete si úplně dolů a tam máte "nahrát soubor". Vyhledáte si to co potřebuje nahrát a nahrajete. Pokud chcete, aby se stránky zobrazovaly přímo musíte tam mít soubor index.(htm, html, php, atd..) Nebo to lze také přes FTP...
dakujem za radu ide to ale mam este jeden problem:neviem ako tam mam dat reklamu-hrozi mi ze ma odpoja!
No, jestli se ti tam nevloží automaticky, tak si na nějaký jiný stránce zkopíruj kód a vlož si ho do své stránky...
ja si vytvoril stranku ve frontpage a uz mam hotovy odkazy a dalsi stranky ktere navazujou na hlavni ale ted nevim jak dat tu stranku na net?
moze mi niekto vysvetlit, ako funguje ftp, lebo som o tom prvy krat pocula a som z toho na nervy - co potrebujem kam nahrat a tak..diik moc :)