BR a HR v CSS

Jsou nějaké náhrady HR a BR v CSS? Díky
HR a BR jsou tagy a ty s CSS nahradit nemůžeš! Můžeš je pomocí CSS pouze formátovat...
Aha. Ale proč mi teda validátor nechce hr uznat?
Pokud jde o jejich vhodnost, tak BR se většinou snažím vyhýbat (jediný adekvátní případ použití BR, který mě teď napadá, je zalomení řádků v básničce).

HR někdy používám - dám mu v CSS display:none, takže je vidět jenom při zobrazení čisté HTML verze, a to může hezky bodnout, když potřebuješ neostylovanou stránku nějak opticky-logicky rozčlenit.

Pokud jde o pouhé vizuální okořenění ostylované stránky horizontální čárou, nejlepší je (místo přidávání HR) obarvit horní nebo dolní okraj nějakého blokového elementu.
Validátor nechce uznat <hr>? Ukázal bys tu ten inkriminovaný kus zdrojáku?

Není to třeba tím, že bys u xhtml zapomněl na lomítko <hr /> ?
Je to hned na úvodní stránce http://foxcentrum.mysteria.cz
Freyo, tak tím to asi nebude...
Line 269, column 85: document type does not allow element "HR" here; missing one of "APPLET", "OBJECT", "MAP", "IFRAME", "BUTTON" start-tag

Ovšem já z toho taky moc moudrej nejsem...

Eagleeye, co takhle
a) ten HR napsat malými písmeny
pokud by to nezabralo,
b) celý text, kde se vyskytuje HR, uzavřít do DIVu
(Jestli ono to nebude tím, že je to přímo v TD)
?

Hef e najs dej, Nípal
(a osobně bych ti doporučil kouknout se na ty stránky v Mozille, vypadají "zajímavě" ;-))
Tak to asi nejspíš opravdu bude tím td, protože malá písmena nezabrala a když jsem to pak zkoušel dát do divu tak mi to najednou označilo jako chybu i ten div se stejným argumentem jako u hr.

Co se týče zobrazení v Mozille tak jsetli myslíš ty posuvníky tak to bohužel není moje moje vina. Bohužel proto, že to nemůžu nijak ovlivnit.
Zdaleka ne jen posuvníky, mnohem horší je, že pravé menu je úplně odlítlé od ostatního, obrázky na pozadí se zobrazují několikrát vedle sebe a copyright je namačkaný v úzkém políčku... Neříkám, že mozillu má hodně lidí, ale mělo by to vypadat aspoň snesitelně, což todle není.
?
No to já vím, Freya už mě na to upozornila, ale pokud vím tak už jsem tenhle nedostatek spravil.
Zkuste si aktualizovat stránku, možná máte v cookies uloženou starou verzi, jinak fakt nevím, čím by to mohlo být.
Neříkej, že za posuvníky nemůžeš, webdesignér může za fšecko ;-) Ovlivnit to lze, i na wz fóru je zde několikrát popsáno řešení ;-) napovím: box-model

DIV uvnitř elementu TD by to snýst mělo, máš správně umístěn v kódu ten element TD? (je uvnitř TR a ten TR uvnitř TABLE?)