Video plugin

Nazdar všichni chytřejší než já,

potřeboval bych poradit, jelikož mám na stránkách nějaký videa (rc-tommy.webzdarma.cz), chtěl bych poradit jak na kliknutí na odkaz udělat to, aby se to video přehrálo přímo (nejspíš v Media Player) pluginu na tý stránce nebo v extra okně. Viděl jsem to na mnoha WEBech ale neumím to takhle spustit. Zatím používám metodu stáhni-ulož-spusť, ale chtěl bych víc komfortu pro návštěvníky. Nejsem zdatnej v programování nějakých skriptů, tak bych uvítal nějaký popis pro blbý, nebo vzor zdrojáku nebo skriptu. Jsou to převážně avička kódovaný v DivX.
Predne, jsou ty videa legalni? Jinak primy prehrani na WZ asi tezko, to by musel mit extra server na streamovani
Klidně si je prohlidni, adresu jsem napsal, jsou to moje vlastní videa z modelářskýho lítání. Takže to záleží na možnostech serveru? Myslel jsem že to je nějaký spustitelný plugin v browseru, kterej si to stáhne sám a přehraje to, mě dokonce takhle fungoval kdysi i media player v mým vlastním IE, ale pak jsem to nějak vypnul a uz se mi to nepodařilo nikdy znovu nahodit. Nevím jestli to ale nefungovalo jen u .mpg klipů.
Teď si uvědomuju, že to vlastně umí i průzkumník, pokud máš nastavený WEBový zobrazení tuším, když máš kursor na nějakým video soboru, v levý části toho souborovýho okna je okýnko s náhledem a ovládacíma tlačítkama pro přehrání. Myslel jsem přesně tohleto, nějak to aktivovat na tý WEBový stránce.