Proč byl můj web smazán?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat admina, proč byl web www2.wz.cz smazan, jestli jsem nejak porusil podminky, tak to jo. Ale proč mi to píše, když si chci registrovat doménu www2.wz.cz že je obsazena?
Nějakej čas po smazání je ta doména bloklá... Ale jak se ti podařilo regnou chlape?!
A nebolo to náhodou http://www.2.wz.cz/?
To je veru hezka stranka :o)
> A nebolo to náhodou http://www.2.wz.cz/?

Koukam, ze to ja taky jeda z tech ... UNDER DESTRICTION ;~)

Radek
obchazeni reklamy, warez
nejde zaregistrovat, protoze je mezi zakazanymi
Admin -> Tak ted jsem opravdu nastvany...

1) mel jsme tam Old Games a ne warez!!!
2) neobchazel jsem reklamu!!!
3) a to jako kdyz sem si tak pred rokem regnul www2.wz.cz, tak ted uz je zakazana a proto smazana?
Smůla chlape;).
Lukasik-> tomu nerikam smula, to je od admina primo prasarna to, co udelal. Mel by se za to stydet. tot ode mne vse.
Admin by se měl naučit, rozeznat adandonware od warez a old warez.

>www2.wz.cz
Byl to dobrej web.
Ale nechtěl zase to nemůže vše kontrolovat, tak se zas tolik nezlob na něj a fakt je, že www2 taky není moc hezký od tebe si to registrovat!
Ja jsem bracha autora www2. Je mi to celkem jedno ze jste mu to smazali.... ale pripada mi to ponekud divne jen tak z niceho nic... v podminkach neni napsano ze registrovat domeny napr www2,www3..atd neni vhodne registrovat
No tak není to moc etické...
At je to eticke ci ne. To je snad jedno ne? Berte to z meho pohledu. Vytvorite si web a na nem mate old games a veci zdarma. Zacina se poradne rozjizdet, navstevy stoupaji, zacinam vydelavat prvni koruny... Jaky by ti to asi Miro(Admine) bylo, kdyby ti cekit nebo AYA smazali web, protoze treba www.wz.cz neni eticke. nebo by si vymysleli duvod, ze si tu mel warez a tam dole vlevo nemel url na jejich page. ty z wz mas urcite pekny prachy, takze ti asi je jedno jestli smazes nejakej web ci ne. Tot vse.
Mno, neboj se oni peníze z reklam nejsou zdaleka tak vysoké jak myslíš (taky jsem si myslel, kolik nevydělám, ale nic...:o)).
Ale jinak míra asi fakt nemá čas t kontrolovat a je to tvrzení vs tvrzení a míra má vždy vyšší slovo, ačkoliv je pravda že pokud jsi tam neměl žádné warez a ani neporušoval reklamu, tak ti mohl dát alespoň vědět mailem že třebas za měsíc bude ta doména zrušena, páč a protože bys měl teoreticky doménu druhého řádu gratis...
Lukasik -> penize nebyli tak vysoke, ale stacili by mi potom na hosting II.radu. pripada mi, ze webzdarma zacina byt cim dal tim vice horsi freewebhosting.
Mě se zdá jako vcelku dobrej hosting...:-).
Jestli admin nerozezna rozdil mezi ABANDONWAREm a WAREZem, tak to je jeho problem a nemusi kvuli tomu smaznout cely web.
Ale uz je to jedno. ZAridil jsem si novej placenej.
jaka je adresa
St0Rm -> zatim je stranka v rekonstrukci, az bude hotova, tak to sem napisi.
co se tady resi? nemyslim si, ze to www2 bylo prilis rozhodujici (treba ano), ale proste admin je admin a jestli se ti to nelibi, muzes rozjet vlastni podobnej projekt... :-) jestli si tam mel slusnou sbirku starych programu a k tomu slusnou navstevnost, to jsou urcite podezrele datove toky - no a pravo rozhodnout, co je ke smazani a co ne (at se nam to libi nebo nelibi) je na mirovi a dalsich lidech.

no ale to se zase motam do veci, do kterejch mi nic neni, to zase budou nepratelske reakce :-) v podstate me vyprovokovala zminka
'...webzdarma zacina byt cim dal tim vice horsi freewebhosting' - porad nejakou lepsi alternativu...

no a jestli ma mira nejakou tajnou know-how, jak na freehostingu vytriskat 'pekne prachy' tak se nam tu s tim sice nebude sverovat, ale take by me to zajimalo - nebo si stale nekdo mysli, ze ten jeden povinny baner je cesta k milionum??? :-)

ale to uz se tu take (i kdyz asi davno) resilo...

(chapu ovsem rozhorceni autora smazaneho webu, tezko rici jak bych reagoval ja, ale mozna bych volil jine argumenty:-)

m.s.
> Admin by se měl naučit, rozeznat adandonware od warez a old warez.

ok, za to se omlouvam, to byl prehmat, nicmene duvod to nebyl primarni, to jsem si prisadil po te, co jsem zjistil, co bylo obsahem tech stranek

> Jestli admin nerozezna rozdil mezi ABANDONWAREm a WAREZem, tak to je
> jeho problem a nemusi kvuli tomu smaznout cely web.

pravidla porusena byla (obchazeni reklamy, jinymi slovy parazitovani na serveru), i kdyz priznavam, ze ne vsude jsme stejne prisni, o to ani nejde

vetsina lidi se na provoz tohoto serveru diva z jineho pohledu, snahu vysvetlovat o cem to vlastne je jsem uz vzdal, podrazdene reakce uz taky umim ignorovat, takze jde se dal

na ukazku jedna z reakci na striktni dodrzovani podminek, myslim, ze to hovori za vse:
--- quote ---
óóóóóó děkuji za odpověd, takze tím chcete říci, že vy nikdy
neporušujete autorská práva, nebo tak něco, že. Prostě svatoušek.
Kdyby jste mě upozornili na to, že porušuji podmínky, tak bych to, co
se vám nelíbilo na mé stránce, odstranil, ale smazat mi celý účet, to
je trochu moc, nemyslíte. Rád bych od vás slyšel (četl) odpověď. Jsme
přece lidi. [podpis]
--- quote ---
Admin -> rekni mi prosim, jak sem zakryval reklamu,... mel jsem ji na index.php a tam vstupte... jinak tohle svedci o tom, ze freehosting je horsi, nez placeny hosting, protoze kdyz mas freehosting, tak si muzes delat co chces, ale kdyz ti ten nejaky clovek plati, tak ho upozornis a on se to pokusi opravit.

St0rm-> novy domena je prozatim na http://vvv.old-cans.com
>>mel jsem ji na index.php a tam vstupte
Pokud jsi tam měl jěště nějakej časavanej přecházeč, tak se nediv...
Přečti si je pořádně... Ačkoliv dost webů to porušuje a míra je nemaže, ale u tebe opravdu asi rozhodlo ta doména a dost vysoké přenosy dat...