Validní CSS

Mám v CSS kódu obarvení scrollbaru a validátor mi to nějak nebere :( a zobrazuje to jako chybu...Dá se to nějak obejít nebo prostě obarvení scrollbaru neí validní!?
není validní, je to výmysl IE
Hmmm :,(...
Na tohle bych se vykašlal a hlavu si s tím nelámal. Pokud chceš mít klidné spaní, zkus dát před identifikátor vlastnosti podtžírko - ostatní prohlížeče to věrni specifikaci ignorují a IE to pochopí. Nevím, co na to validátor.
(myslim takto "_scrollbar-color: blue;")
dle mých zkušeností se CSS validátoru ten podtržítkový hack nelíbí...

třeba tohleto nebere:
body {color:red; _color:blue}

...a přebarvené scrollbary to samozřejmě nezvalidní. Když na tyhle veselé scrollováky narazí alternativní prohlížeče (gecka, Opera), ignorují je tak jako tak. V tomhle případě nemají podtržítka žádné využití.
V Operě scrollbary fungují, když se to povolí...
Já osobně bych zas význam validního CSS nepřeceňoval.
U dešních prohlížečů se bohužel člověk často nevyhne CSS hackům - obzvlášt u CSS pozicování.
Na vině je hlavně IE, který kašle na standardy W3C.

Co se scrollbarů týče, občas jejich obarvení není na škodu, když je potřeba je přizpůsobit designu - třeba u textarea
No, všeobecně je lepší mít CSS vylepšené nějakým tím hackem a vyhnout se hlavně nevalidnímu HTML.
Mám v CSS definováno

font-family: Verdana,Tahoma,Arial;

a validátor mi furt hlásí

font-family: You are encouraged to offer a generic family as a last alternative

Nevíte někdo, co s tím?
uved na konec sans-serif
2Sojkovec: Dík!
Novis: ona to neni chyba, ale doporuceni, zajistis si zobrazeni bezpatkovym pismem, i kdyz nebude k dispozivi verdana, tamoma, nebo arial..

btw za Arial bys mohl napsat Helvetica (jine oznaceni pro Arial)