FIREWALL, HTML EDITOR

1) jaky FW povazujete za nejlepsi ? ja vaham mezi KERIO FW PERSONAL a ZONE ALARM ...

2) HTML EDITOR ? Frontpage fakt ne, notepad mi prijde moc jednoduchej a psani zdlouhave... slusnej je DREAMWEAVER ale clovek se zas nic neaci .. vaham mezi ACE HTML 5 PRO, GOLDEN HTML a HOMESITE 5 ..

rad bych znal vas nazor , thx
1) ZoneAlarm Pro
2) PSPad nebo Notepad
Podle mě je ACE HTML 5 PRO nejlepší
Tak já jsem Kerio Personal Firewall (poslední verzi) zkoušel, a nevím jestli je to tím, že mám trošku starší PC, ale je narozdíl od ZONE ALARM totálně nestabilní - občas to bylo na tvrdej reset, a co se stávalo pokaždý - asi za půl hodiny na Netu mi to prostě natvrdo spojení shodilo (předtím ani potom to nedělalo a nedělá, takže to bylo jistě tím). Spojení s FTP bylo s KPF taky strašlivě pomalé, skoro nepoužitelné.
ZONE ALARM bez problémů a funguje skvěle.
Tak já jsem Kerio Personal Firewall (poslední verzi) zkoušel, a nevím jestli je to tím, že mám trošku starší PC, ale je narozdíl od ZONE ALARM totálně nestabilní - občas to bylo na tvrdej reset, a co se stávalo pokaždý - asi za půl hodiny na Netu mi to prostě natvrdo spojení shodilo (předtím ani potom to nedělalo a nedělá, takže to bylo jistě tím). Spojení s FTP bylo s KPF taky strašlivě pomalé, skoro nepoužitelné.
ZONE ALARM bez problémů a funguje skvěle.
1) Měl jsem Zone Alarm, byl celkem slušnej. Jednou jsem ho upgradoval na vyšší verzi a najednou mi nešlo CS po síti, úplně mi zamrzal komp.
Přešel jsem na nejnovější Kerio a je to super. Mám ho asi 3 měsíce. Je naprosto stabilní a úplně bez problémů. Jen to FTP docela zpomaluje, to je fakt. Jinak vřele doporučuju.
2)Notepad je pomalej a nepřehlednej. Fraontpage je pro BIG lamy.
Mám odzkoušený Homesite 5 a je to naprostá vychytávka.
sXmax: ja mam na mysli Zone Alarm PRO verzi (neni zadarmo), to je vychytanej firewall, ale holt jeho nastavovani neni pro lamy
Sojkovec: Měl jsem Zone Alarm Pro (ale zadarmo-kdo umí ten umí, kdo neumí ten se jmenuje SOJKOVEC :-)
Běhal v pohodě dokud jsem ho neupgradoval - pak začal blbnout a ani úplná přeinstalace nepomohla. Nastavení bylo OK, přesto mi ZoneAlarm při spuštění CS seknul komp a bylo..
sXmas: pri spusteni CS sekl komp.. musis totiz programu HL.exe povolit Act As a server jeste driv, nez ho spustis :-)

BTW ja ho mam taky zadarmo samozrejme, asi si nepochopil ze oficialne zadarmo neni... Je otazkou, kdo tady neumi
Sojkovec: HL.exe měl povolený naprosto všechno, úplnýho debila ze mě fak nedělej! Jde o to že jse to při upgradu celý pojebalo a už nic nepomohlo.
tak to je potom smula, ja zadny CS nepotrenuju, takze ucinky na hry me moc nezajimaj, bezpecnost ma prednost
<HTML>ZoneAlarma jsem nikdy poradne nezkousel,ale osobne povazuji vsechny FW pod windows za tragicke...</HTML>
Master: právě proto že jsou všechny verze windows tak tragický, je nutný používat firewall. Jinak je to jako běhat v minovym poli s kanystrem benzinu na zádech.
Já používám dlouho¨Golden HTML editor
otazka je, jestli jdou vubec w nejakym firewallem zapatchovat, ze. zajimavej clanek byl tusim v lednovym computerworldu.
jkt: lepsi neco, nez vubec nic.. stejne hlavne zalezi na uzivateli.. pokud neni totalni lama, daj se i widle drzet na uzde
Nejlepší HTML editor je Homesita 5.5 +
Když už editor, tak třeba HTML Kit.
aha, a jak se prosim treba v xp home meni heslo pro uzivatele Administrator? snap-in do MMC to nema, v "uziv. uctech" ho nevidim,...
jkt: to nevim, ale kdyz jsem videl XP Home, tak se mi z nich udelalo na nic, tam nejde nastavit skoro nic, NTFS opraveneni, sdileni, komprese, nic, spusta MMC snap-in modulu tam chybi, imho je lepsi XP Pro