Znemožnění zobrazení zdrojáku

Nemáte na to někdo nějakej nejspíš VBScript?
nejde to - žádným způsobem
Znemožnit zobrazení zdrojového kódu stránky jestli myslíš ten, nejde nijak efektivně aby se to nedalo obejít...
Proti absolutním lamám můžeš použít javascriptový zákaz pravého tlačítka myši, ale to je jednak hnus a barbarství a jednak to skoro každý stejně proleze.
HTML kód se ke klientovi prostě dostat musí, aby se to u něj vůbec mohlo zobrazit. A jak to jednou má v počítači, je mu tvůj kód plně k dispozici.
php a vbskript ti stejně pošle do prohlížeče html tak jak tak, a proč ti to vůbec vadí? Že se ti na to někdo koukne?
laik tomu stejně nerozumí a webmasteři jsou tvorové rýpaví, takže ke zdrojáku si vždycky cestu najdou...
Bohuzel obcas ani php zdroj neubranis ... ;)
Btw kuknete na iRiver.cz - asi si mysli, ze to maj dobre udelany ... ;)
#lama: nechapu...
jimmy: stava se to, na nasem serveru k tomu taky jednou doslo, cely php skripty se posilaly ven jako text misto toho, aby se provedly
Sojkovec: koukam pres operu a zadny problem nemam, myslis jako ze jim spadlo php a bezi jen apache, asi mam teplotu ale porad mi nedochazi v cem je na iriver.cz problem
KUkNI NA TO V ie A uvIdiS, sNAziLi SE, MaRne;)
jimmy: na iriver nevim, ale na nasem servru jednou PHP spadlo... o tom jsem mluvil a chyby se muzou stat kdekoliv
#lama ale o co se snazili?
zAmEZiT zoBrAZenI zDrojAkU, poUziJ IE, zJIsTIl SeM TO v ty doBE, kDyz SeM eSTe POUZiVAl Ie.
#lama je uzasny jak pises, skvele se to cte... aha tak jsem jsem prevazne pres operu takze jsem problem nemel...
to VIS, stAci zAJiMAveJ pLugin Do TrIlLiaNA A caPSlOCk Ti MuZE bLiKaT Jak ZBEsIleJ, CooL co? ;)))
mne se tO lIiiBi, Btw Mam TAky OPeRu! sKvELa veC!
Mě to nevadí, ale mám jednoho rejpálka, kterej si chce udělat vstup pod heslem v JS a prej někde viděl skript, že když dáš zobrazit zdroják ta se ti zavře okno.....

trak jen dělám sociologický průzkum.....
Ve zkratce řečeno. Pokud se za svůj kód nestydíš tak nevidim důvod ho schovávat, je to hnus. Co já jsem se naučil věcí z cizích zdrojových kódů!
#lama: neblbne ti nahodou caps lock?
sem psal proc ne?
Jirka: ten rejpalek keca - pochybuju ze by JS dokazalo zobrazeni jakkoliv zabranit, proste pokazde si ho zobrazite:)
Myslím, že by stačilo vypnout javascript v prohlížeči a je to.
nebo si ten soubor z cache vytahnout... nebo v mozille viewsource://... moznosti nepocitane ==> NEJDE TO
Smazat stránky z webu nahrát si je na cd smazat z compu a zakopat to CD na zahrádce 10m pod zem pak se ke zdrojákum nikdo nedostane .. teda až na krtečka :-))))
Protože ale stále hrozí, že se k tvým vzpomínkám na zdrojáky dostane zákeřný telepat, musíš si nejméně hodinu denně tlouct vší silou do hlavy cihlou nebo alespoň kladívkem.
Nejúčinnějším řešením je sebevražda - v případě, že se před smrtí důkladně pojistíš proti útoku nekromantů.
Ještě pořád ti za to ten zdroják stojí? ;-)