Zkuste se podívat....

Co si myslíte o těchle stránkách?Co byste na nich upravili?Ale mluvte pokudmožo tak abych to pochopil.Je to můj první pokus=)A kdyby ste měli čas hlasujte do anket.Díky za názory=)
No, mozna kdybys pridal adresu, hodnotilo by se nám lepe.
Už zase :-)))))) 90% lidí na to zapomene a přitom to je nejdůležitější prvek :-))
Předpokládám, že to bude tactic.wz.cz.

O té humorné úvodní hlášce už jsem se zmínila jinde...
Vstupní stránka mi v Mozille Firebird/1024x768 horizontálně scrolluje.
Kód není žádné překvápko - nekompletní, nevalidní a plný zbytečných tabulek, javascriptů a formátovacích tagů. To znamená, že se držíš oblíbené a hojně užívané strategie "přežvejkejte si to, jak chcete". ;-)

Blahopřeju k vynikajícímu použití CSS:
<style>
<!-- a{text-decoration:none} //-->
</STYLE> ;-)
- likvidovat podtržení odkazů je věc, se kterou by se to nemělo přehánět...

Text je mírně nečitelný díky obrázku na pozadí. Možná by neuškodilo mít pod celou stránkou texturu a pod textovými částmi jednobarevné pozadí.

Na dalších stránkách by měl být odkaz zpátky na Home.
V title je vhodné mít napsáno nikoli Welcome, ale spíš název stránky a název příslušné sekce (úvodní strana, codecs, programs, scripts...).

Teď bych si dovolila citovat některé perličky z obsahu stránek, které mě pobavily:
"Další html editor.Nijak jsem si s tím nehrál takže nedokážu říci jak moc je dobrý.Můj pocit je, že to není příliš vhodné."
"Rubrika se sice jmenuje scripty , ale i tak se zde bude objevovat vše co přispívá k tvorbě webu."
"Nikdy jsem to nepoužil takže ani nevím jak to funguje, ale vy si snad poradíte."

No, nějaká stránka to je. Na první web je to velmi dobré.
Neříkal jsem to? ;)
Ja vím....jsem vůl no!Já to nějak spravím no...jenže ja sem na ty stránky dal layery a tak to je náký orzdrbaný....
"Další html editor.Nijak jsem si s tím nehrál takže nedokážu říci jak moc je dobrý.Můj pocit je, že to není příliš vhodné."-je to opravdu debilní.Funguje tam totiz takova ta jina klavesnice asi programatorska ja nevim a je tam to prehozene z a y a jinak se pisou zavorky a tak....
"Rubrika se sice jmenuje scripty , ale i tak se zde bude objevovat vše co přispívá k tvorbě webu."-Jo mas pravdu no....velka kravina ale co se da delat..nikdo neni dokonaly
"Nikdy jsem to nepoužil takže ani nevím jak to funguje, ale vy si snad poradíte."-vazne jsem to nepouzil ale doufam ze kdo to stahuje tak snad vi jak na to.......ale kdyz myslis ze je to nutny tak na to sezenu nakej navod.....
Blahopřeju k vynikajícímu použití CSS:
<style>
<!-- a{text-decoration:none} //-->
</STYLE> ;-)
- likvidovat podtržení odkazů je věc, se kterou by se to nemělo přehánět... - díky za blahoprání ale mne se to proste to podtrzeni nelibi.
A jak si vedela tu stranku kdyz jsem zapomel odkaz?

"""""No, nějaká stránka to je. Na první web je to velmi dobré."""""" tak tohle se mne libi nejvíc.Mam radost kdyz se to lidem líbí.Díkec za nazor cau
http://www.tactic.wz.cz
To freya:Za to zy mas stránky jako z knizky......ale treba taky nekdy udelam naky podobny..kdyby ses tady nekdy objevila tak se na to zase koukni......dnes(patek) do vecera dam na textove pozadi teda nakou barvu....asi cernou....uvidim jak se to bude hodit a zmenim <tittle> stranek tak snad pak budou lepší..........a moooooooooooooooooooc díky za rady=)
O svém linku ses zmínil o chvilku dřív někde jinde tady na fóru (nebo aspoň já jsem tvůj příspěvek četla těsně před vstupem do tohohle threadu).

Dneska večer už pravděpodobně nebudu mít možnost mrknout se na web, na víkend mizím.

Jsem ráda, že tě moje kritika trochu popostrčila.... ale jak říkám, na první pokus je to slušný výkon, moje prvotiny byly mnohem horší.
Freya.Jo tak jo...tedka jsem uz tam na kocni každé stránky dal link BACK TO HOME takže se můžete vratit.S tím že"jak to funguje" asi nic neudělám tak jsem ten text vymazal a napsal jenom "ochrana proti nezadoucim navsevam internetu"........tak snad to zatim stačí.......a budu se nsažit dodelat to jednobarvené pozadí..jo vlsatně ano......zmínil.....už si vzpomínám.......
Jenom taková poznámka:
Na pozadí je použitý 2pixelový obrázek s dost velkým kontrastem pixelů. Možná, že se ti tato "síťka" líbí, ale rád bych tě upozornil, že na větších monitorech (17+) vziká dost nepříjemný efekt - tzv "moire"
tabulkovy layout, takze nic moc hlavne v rozliseni 1600*1200 to pusobi dost komicky, pozadi je dost smutne zvoleno, jinak barevna kombinace se mi libi...
kod nekomentuji ... mozna by to chtelo naucit se css
ujde to:)
To Jimmy:no možná chtěl, jenže tohle je moje první stránka a jsem vůbec rád že funguje takže css dám asi trochu času než ovládnu pořádně aspoň ty základy.dík za koment.
To Doublethink: ten efekt máš jistě namysli to překrytí vpravo že?Já to mám taky a vím to ale mně se to líbí.Smutný to možná je ale kdybys to viděl předtím neý jsem to předělal tak by to bylo tak smutný že by tam nikdo nepřišel.
To ANONIM:Jo díkec
> překrytí vpravo že

mám na mysli svislé zakulacené pruhy.
Double think......no tak těch se si nevšim.....je šokda že ti to blbne a ostatním asi taky......ale zatím mně nenapadá ýádné pozadí a kromě toho jsem teďla dosmolil druhý stránky a jsem z toho celkem vygumaovanej takže nijak nemyslím, ale hned jak bude čas určo to změním.
>je šokda že ti to blbne

tomu efektu (moire) se nedá dost dobře zabránit (pokud nemáš LCD)
CRT a moire pujdou vzdy ruku v ruce
To DoubleThink: No já mám teda lcd. Asi to budu muset změnit. Ale když se podívám na ty stránky tak se ,mě do toho nechce..bude zas trvat dlouho, ale co bych neudělal pro větší návštěvnost=)
stačí dát pryč to pozadí (nahradit ho konstantní barvou)