Tez skveli zdrojak

Mrknete na zdrojak tehle stranky :

http://www.counternet.sk/

Nekolik hlavicek a telicek to nen izadnej problem ;-))
no je to rozhodne lepsi nez zdrojovy kod webzdarma.cz
no je to rozhodne lepsi nez zdrojovy kod webzdarma.cz

hmm a co se ti tu nezdá?dovedl bys to lépe?pochlub se svým dílem
HLavcika HEAD : 14x
Telicko BODY : 14x

Albertino : Sorac aly ty si asi taky takovej ten co jenom kritizuje, zatim jsem te nevidel nic dobreho napsat a jestli se ptas jestli bych to dovedl lepe odpoved zna ano ! Urcite nebudu mit na strance 14x head a body a nebudu to delat v neakym WYSIWYG editoru, ci co to na to pouzivali..
jakmile je nekde CS, tak je to okopirovany, ty lidi pojem HTML znaj jen mlhave (nekde to slyseli), takze je to splacanina ruznych WYSIWYGu a okopirovaneho kodu, a vetsinou stazene sablony....
Ja byt internetovym prohlizecem tak se u tehle stranky pekne naseru a svemu uzivateli poslu zpravu ze nastala neocekavana chyba ;o))
Albertino : Sorac aly ty si asi taky takovej ten co jenom kritizuje, zatim jsem te nevidel nic dobreho napsat a jestli se ptas jestli bych to dovedl lepe odpoved zna ano ! Urcite nebudu mit na strance 14x head a body a nebudu to delat v neakym WYSIWYG editoru, ci co to na to pouzivali..

mno už jsem se tu jednou se svojim dílem ukazoval...muzes si to tu najit..
nevim kdo kritizuje ja o WZ zdroj.kodu nic nerikal ;-)
2Sojkovec: Nemysli si, ze kazdy CSkar je vypatlany hovado (to jsem odvodil). Ja sem CSkar a DoDckar a delam stranky v XHTML, CSS, PHP a ucim se v MySQL a nejsem jediny, CSkaru je mnoho co se zajimaji. Treba i tady Sacred Empire.
<HTML><i>Ja byt internetovym prohlizecem tak se u tehle stranky pekne naseru a svemu uzivateli poslu zpravu ze nastala neocekavana chyba ;o))</i>

myslim ze prohlizec od M$ to resi hlaskou "Stranku nelze zobrazit" ;)</HTML>
Master : No ale M$ to dela i u validnich strankech :-(
albertino: ja tu svuj vytvor zatim neprezentoval, ale ted vytvarim jeden web, ktery rad prezentovat budu, je zameren na recenze web stranek, co se tyce kodu, pristupnosti, grafiky... design i kod (x)HTML mam ted zbyva vychytat php - zmensit databazi a dam to na web... jinak v jedne z prvich kritik se jiste zamerim na webzdarma, ktery sice poskytuje dobre sluzby, ale z hlediska webu je na tom dost mizerne...
u WZ platí právě to pravidlo "nezalezi na tom jak to vypada hlavni je ucel"

ps: rad se na tvuj web podivam a mozna bych mel i zajem o recenzi ;-)
zdroj.kodu jsem prase a vim to osobe :-)))
Mozna nepouzili WYSIWYG jen v kazdem souboru .php maji html, head a body a vyuzivaji include... Pak se to tam nahromadi jedna dve
hehe, fakt super zdrojak :) (www.counternet.sk)

nikdo neni dokonalej, ale neni trochu podivny zacinat misto rovnou definici stylu? a neni podivny ze v jednom html souboru se zacina tagem hned nekolikrat?
o spouste meta tagu ani nemluvim. :)
ne ze bych se rada nekomu hrabala v kodu, ale nekdy je to vazne legrace... :)

ale fakt ze by me zajimalo co na to pouzili.... :)
<meta name="GENERATOR" content="Namo WebEditor v5.0(Trial)"> ;-)
aha, vidis to... :)
ale vubec netusim co to je za program, jenom prave ted vim, ze ho v zivote nechci videt a muset pouzivat... :)
aha to je teprve trial verze.. ta plna uz mozna tagy i uzavira :-)
To by ale muselo být s velkým příplatkem ;-)