Infix.Wz.Cz - Hodnoceni

Prosim o zhodnoceni stranek :

http://infix.wz.cz

Dikec ;-)
<HTML>No mohlo to byt pro 800x600 a obsah mohl taky byt propracovanejsi...

Jinak ja obcas CounterStrike taky na GZ zaparim takze.. Nice ;-)</HTML>
zda se mi to, nebo jako format obrazku pouzivas BMP ?! To snad ne,na webu....
hmm nic moc
Broli : co blaznis bmp ? to u mne neuvidis asi ses prehlidl..
Albertino : diky to je skvela kritika takovou potrebuju..
Ja bych urcite zmenil pismo, pak design do CSS a pak dal pryc tu cernou vsude...
#lama > no taky bych to radeji mel v css ale co uz.. :-((
aspon ze validnost je pac to je moje prvni validni ;-)
Transitional validni ok, ale chyb porad spousty:
1) Nevim proc styly nezapises do exter. stylesheetu a neudelas to strict,
jinak v tom uzasnem menu je uzasny rollover, ktery je delan v jascriptu, a ctverecky pred odkazy jsou skutecne *.bmp, je to totiz tim ze jsi to menu nekde nasel na netu a nejspis ani nechapes jak funguje...

2) no a ty fonty, na kazde strance jiny, nerozumim

3) <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> = brrrrrrrr!


PS: co to je za redakcni system?
ajo vy myslite tohle BMP tak to je naschval pac JPG je ztratove a na tak male rozmery je to prilis velke a BMP vyhazi lepe a neboj se ze bych tomu nerozumel.

Ten "redakcni system" jestli se to da tak nazvat je specilane pro cleny klanu.
Vlastne vse je pro cleny a domluvu klanu vetsina funkci je bohuzel utajena ;(
CSS mne dela trochu problemy :-(
SE: no a gif neexistuje, ze?
a png taky ne, ze?
Jenze ja nemam neakej program na png natoz gif, navic nechapu proc vam to tak vadi radeji tam dam BMP kterej ma 26bitu nez cokoli jineho ktere by melo 10x tolik.
Myslím, že se určitě dá najít freeware grafický editor, který bude zvládat inteligentní převody formátů. JPG není formát určený pro webovou grafiku, ale to BMP už vůbec ne.
Dyt i Malovani umi GIF, PNG i JPG
takovejch free prevodniku je....
> Dyt i Malovani umi GIF, PNG i JPG

Slovo "umí" bych v tomto spojení nepoužíval. Spíš by se hodilo něco jako:
"zvládá", "snaží se", "rádo by umělo".

A navíc to platí jen ve WinXP
#lama >> Malování bych nikdy nikomu nedoporučovala. Nic neumí a už na první pohled je vidět, že kvalita obrázků, i když je uložíš ve vhodném formátu, se jakoukoli manipulací přes Malování neuvěřitelně zhoršuje.

Docela slušné zkušenosti mám s kvalitou převodu v Irfan View, ale věřím, že se dá najít i něco, co má víc možností (průhlednost gifů podle barvy/masky; všelijaké optimalizace barev, nastavení míry komprese u jpg atd.).
CorelPHOTOPAINT, adobe photoshop - bych rekl, ze jsou dobre
jsou, používám PhotoPaint. Ale není to freeware ;-)
NO moje malovani umi jen BMP a to je asi vse.. navic jsem mel photoshop ale widle se nasrali a napsali mne pri startu PC ze nelze nalezt uvedeny soubor blabla a tak jsem musel dat formatek :-((
zkus Gimp. Je to freeware, k sehnání na stahuj.cz. Nekoušela jsem ho, ale všichni na něj pějí chválu.
hm.. neak mne to nejde stahnout stahnu jeden malej soubor a v nem je neakej exac kterej je navic schovanej pod spousty adresaru a po spustetni chce jeste dynamickou knihovnu :-(
s tím ti neporadím...jak jsem říkala, na grafiku používám něco jiného. Ale jestli chce knihovnu, zkus její jméno vyhledat googlem, třeba ji někde objevíš.
Jedině Adobe Photoshop...
co jsem tak prošel spoustou rastrových editorů, tak mi připadá tento nejlepší. Jak po stránce interface, tak i kvalitou filtrů a optimalizace různých formátů.

Teď tak trochu zkouším Macromedia Fireworks a zdá se, že pokud jde o webovou grafiku, tak je to velmi solidní editor.